Toulky za vibrujícím štěstím

vibrační vajíčka

Rozhodla jste se splnit miláčkovi toužebné přání strávit víkend v přírodě? Jen si to představte, jen vy dva a úplně čerstvý vzduch. Žádný stan ani střecha nad hlavou, pouze to, co les nabízí dvěma zamilovaným blázínkům.

Překvapení čeká pod převisem

Každá žena má své tajemství. Vy sama dobře víte, že dům, který si momentálně nesete na zádech obsahuje i něco jiného než pláštěnku, spacák, jídlo, nůž a další maličkosti pro přežití mimo civilizaci. Sama dosud nevěříte, že vás doslova uhranuly tipy na dárky, které nabízel sexshop zrovna v době, kdy jste tam brouzdala a hledala něco pro zpestření intimního života. Ne, že by to bez hraček pro dospělé stálo za houby, ale pokud žít, tak na maximum! Zvládnete chodit po svých i několik hodin. Lidi potkáváte jen vzácně, spíše spatříte srnku na louce, dravého ptáka létat nad polem, hopsajícího zajíce nebo lišku ve vysoké trávě. Vše vás naplňuje štěstím, dokonce i představa, že dnešní noc dopadne mnohem odvážněji, než by se předpokládalo. A najednou přijde bonus, začíná pršet. Pochopitelně hlásili počasí bez deště, ale ani jeden z vás se nezlobí, vždyť i pod převisem se spokojeně přežije víc hodin v porovnání s původním plánem.

Čekej mě po dešti!

Promáčené oblečení se snadno usuší u právě rozdělaného ohně. Už jen slabě poprchává, ale to svlékání bylo opravdu nutné. Jak jinak by partner poznal, že svůdné erotické prádlo nepatří do lesa a je potřeba se ho rychle zbavit? Velmi ráda ho odhazujete a stojíte v Evině rouše před mužem plným očekávání. Ano, už se uvnitř chvějete, stejně jako ve chvilce, kdy ve vás rejdil vibrátor s několika možnostmi rychlostí. Však jste si s sebou přinesla nejen robertky, ale i vibrační vajíčko a dildo. Nic se nemá ponechat náhodě, štěstí vždy přeje připraveným. Nepochybujete, že se nikdy nesmíříte s tím, jak ráno ukončilo ty neskutečné vášnivé momenty.

Sdílet článek