Tour po pražských privatech: Tady můžou jen kavalíři…

Co s načatým večerem, když se na vás plánovaná dámská společnost bez jakéhokoliv vysvětlení vykašle? Možností je víc než dost. Můžete se chopit controlleru vaší milované herní konzole, vyrazit na „jedno“ s kamarády… anebo nevybočovat z původního plánu, ale jen lehce změnit trasu vedoucí k cíli. Aneb ne nadarmo se říká, že všechny cesty vedou do Říma. Ve vašem případě by to mol být erotický privátek v Praze. Červenáte se? O vašem jednorázovém výletu se přece nikdo nemusí dozvědět. Podívejte se s námi do dalšího z pražských privátků….

Stále váháte, protože jste v podobném podniku ještě nikdy nebyli. Inu vše je jednou poprvé, dokonce i návštěva privátu. A ruku na srdce – máte snad něco proti příjemnému prostředí a krásným ženám, které pro vás udělají první poslední? Privat Praha u Kavalírky má dlouholetou tradici a nachází se jen několik minut od centra. Konec konců nezáleží ani na tom, kdy se do víru vášní vydáte. Privát je otevřen nonstop, takže si na své přijdete i v případě, že zatoužíte po dámské společnosti během dne.

Nabídka je pestrá, vybere si každý

Vraťme se však k tomu podstatnému. Interiér privaty Praha u Kavalírky je jedním slovem stylový. Vás ale patrně zajímá exteriér, respektive exteriér dívek, které zde vykonávají svědomitou práci a dřou až do morku kostí. A že je z čeho vybírat! Nebudete kupovat zajíce v pytli, ale naopak si svou budoucí múzu vyberete ještě předtím, než dorazíte na místo. Bohatou fotogalerii a detailní informace najdete na www.privat-praha.com. K mání jsou slečny všeho druhu a jistě vás potěší, že si s nimi pohovoříte i anglicky a německy. Inteligentní společnice s vybraným chováním oceníte i jako doprovod.

Nechte si ji přivézt až do domu

Nedílnou součástí služeb je i escort Praha. Pokud si chcete užít v prostředí, které důvěrně znáte (u vás doma, v kanceláři…), nechte si dívku dopravit až na místo. Stačí jediný telefonát a zanedlouho se budete oddávat rozkoši ve vaší posteli…

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>