Darujte vzpomínky místo lapače prachu

Znáte ten pocit, který vás pravidelně dostihne několikrát během roku. Musíte vymyslet dárek. Sotva vyřešíte Vánoce, má někdo narozeniny, svátek, případně s vaší drahou polovičkou slavíte výročí. A vy si zase lámete hlavu, abyste vymysleli něco, co sice obdarovaného v tu chvíli potěší, ale za pár dnů si nevzpomene, od koho dárek dostal. Každá žena mi dá jistě za pravdu, že vymýšlet dárky pro muže je kapitola sama pro sebe. Knihou, parfémem nebo lahví kvalitního vína sice nikdy nic nepokazíte, ale splynete s davem.

Nebojte se překročit hranice stereotypu a zkuste dotyčného překvapit dárkem, na který sice spotřebujete minimum balicího papíru, ale zato na něj obdarovaný jen tak nezapomene. Pokud víte, že máte ve svém okolí odvážlivce, který rád zkouší nové, netradiční věci, pak máte vyhráno. O trendu zážitkových dárků jste již jistě slyšeli. Svou oblibu si získaly právě díky tomu, že můžete někomu blízkému dopřát zažít něco výjimečného, co by se mu za normálních okolností jen tak nepodařilo.  Navíc můžete někomu zcela nevědomky splnit sen, k němuž by se sám neodhodlal, a to už je pořádná výzva. Inspiraci můžete najít na www.firmanazazitky.cz/tipy-na-vanocni-darky/.

Mezi dlouhodobě nejoblíbenější patří extrémní zážitky, zejména pak možnost vyzkoušet si jaké to je ztratit pevnou půdu pod nohama a na několik minut věřit jen lanu, na kterém jste přivázáni. Ano, poznali jste správně, řeč je o bungee jumpingu. Každý, kdo to alespoň jednou zkusil, vám potvrdí, že moment, kdy vás natažené lano vymrští zpět do výšky a vy zažijete pocit totální euforie, jen stěží dokáže něco překonat.  Bungee jumping lze skákat na úvazu z mostu, jeřábu nebo například z televizní věže rozhodčích v Harrachově. Ať už si vyberete kteroukoliv variantu, výsledný pocit bude vždy stejný. Skočíte do prázdna, vaše ruce se promění v křídla a vy se necháte unášet pocitem naprosté volnosti.