Expresní kurýr – služba tak trochu jinak

Také se vám někdy stalo, že jste potřebovali okamžitě doručit neodkladné dokumenty k podpisu, dárek nebo jste chtěli poslat něco expresní službou? Výsledkem ale bylo čekání, závratná suma a to vše završeno ztracením či poničením zásilky? Pak vyzkoušejte kurýrní expres službu v novém stylu a se spoustou výhod a záruk.

In time – servis bez čekání

V hledáčku by vám rozhodně neměla chybět expresní kurýrní služba – Intimekuryr. Liší se nejen cenami, ale především dokáže bojovat s neúprosným časem a doručit vaši zásilku včas. Jednoduše řečeno – co si zaplatíte, to dostanete. Díky standardní kurýrní službě jsou vaše zásilky či balíky doručeny v rámci České republiky ve vybraných místech do pouhých 18 hodin, do různých měst na Slovensku včetně Bratislavy se psaní dostanou do 23 hodin a chcete-li posílat něco až za hranice našich sousedů, můžete počítat s tím, že v rámci Anglie či dalších destinací kurýr vše vyřídí nejpozději do jednoho dne.

Co ale očekávat, jsou-li vaše odesílací a dodací termíny mnohem kratší? V tom případě se nabízí služba expres, která dokáže vyřídit v rámci České republiky zásilky do několika hodin. Servis pro zákazníky funguje rovněž o víkendu, takže se nemusíte obávat, že by dárky a též kytice byly dodány se zpožděním. Velkou výhodou jsou služby celního charakteru, díky nimž se vyhnete zdlouhavému papírování, a kurýrní služba vyřídí vše za vás. Stejně tak je pro vás připraveno oznámení o doručení. Tato služba funguje na principu zpětného volání, kdy vám kurýrní pracovník podá informaci o tom, zda byla zásilka správně včas doručena. Na výběr máte telefonické spojení, e-mailové potvrzení anebo faxovou zprávu.

Mezinárodní přeprava jako stálá služba

Společnost In time posouvá hranice služeb přepravy a rozšiřuje import a export o leteckou nákladní přepravu díky spolupráci s českými a anglickými aeroliniemi. Základem úspěšného fungování kurýrní a spediční firmy je tradice i individuální přístup k zákazníkům, což firma In time, působící na trhu od roku 1990, dokazuje obrovským zájmem a využíváním služeb ze strany veřejného i soukromého sektoru a neustále novými službami. Velmi populární je například online objednávkový formulář, který šetří čas na obou stranách.