Hubnutí s dobrou náladou

Stačí si uvědomit, že když něco děláte s láskou a s úsměvem, vždy to půjde lépe. Stejný postup zvolte i během hubnutí, kila půjdou dolů mnohem snadněji, když uvolníte vaši mysl a dáte volný průchod novému stylu života. 

Shazování kilogramů potřebuje čas

Pozitivní myšlení ovšem nebude stačit, musíte přidat vylepšený jídelníček a pravidelný pohyb. Nevěřte na zázraky, ale vyzkoušejte postupy, které již dlouhou dobu fungují, i když vyžadují pravidelnost a pevnou vůli. Dejte změnám dostatek času a na nic nespěchejte, tělo se vám odvděčí úbytkem nadbytečných kilogramů, které zbytečně zatěžují vás organismus. Fitness výživa se neobejde bez dostatečného množství ovoce a zeleniny, vlákniny, celozrnných výrobků, luštěnin, vajec, sýrů a mléčných výrobků. Dobře vás nakopnou speciální výrobky, kam patří například izotonický nápoj H24 Rebuild Endurance s obsahem proteinů, sacharidů a s vitamíny B, B1, B12. Syrovátkový protein působí jako ochrana a brání poškození svalstva při fyzickém výkonu. 

Lahodné náhrady jídla

Vaření chutných receptů zdravé výživy se může brzy stát nezábavnou činností, proto vyzkoušejte něco rychlejšího. Protein bez příchutě Formula 3 zvládnete za několik sekund stejně jako lahodný Formula 1 koktejl. Koktejl obsahuje vysoce kvalitní protein, bylinky, esenciální mikroživiny a rostlinné složky. Takto snadno nahradíte snídani, oběd nebo večeři. Druhou variantou k regulaci hmotnosti je Protein Drink Mix, který obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, minimum sacharidů, dvacet vitamínů a minerálů. Snadno si nápoj připravíte smícháním s vodou a pochutnáte si na skvělé vanilkové příchuti. Tímto způsobem dosáhnete ideálního denního příjmu bílkovin.

Inspirace není nikdy dost, proto se podívejte na webové stránky Herbalife, kde najdete spoustu návodů a rad, jak regulovat hmotnost pomocí odborníků a kvalitních výrobků.