Navštivte nekuřáckou restauraci Šatlava ve Frýdku-Místku a ochutnejte tradiční domácí pivo

Zatímco spousta lidí během zimního období vyměňuje vychlazené pivo za teplý svařák či grog, opravdoví gurmáni zlatavému moku nahořklé chuti podlehnou i při mínus dvaceti. Pokud pocházíte z okolí Frýdku-Místku, případně touto severomoravskou metropolí budete projíždět, můžete se zastavit na kvalitní domácí pivo Morava a lahodnou českou kuchyni v malebné restauraci Šatlava, která se od 1. ledna 2016 stává nekuřáckou.

Už prarodiče prohlašovali, že by se měl dobrý oběd zapít pivem pro lepší trávení. Nicméně najít podnik, který by snoubil chutnou kuchyni s kvalitním pivem, se může zdát jako nadlidský výkon. Z řady tuctových restaurací vystupujeŠatlava. Jedná se o útulný nekuřácký podnik, ve kterém se naobědváte bez přítomnosti cigaretového dýmu.

238_restaurace-014

Tradiční česká kuchyně

Jakmile překročíte práh restaurace Šatlava, dýchne na vás přátelská atmosféra. Stačí usednout ke stolu, objednat si a vychutnat si českou kuchyni. V kuchyni mistrovská díla předvádí šéfkuchař s letitými zkušenostmi, jehož ruky stvořily řadu receptů. Na stole vám může přistát talířek s pravou svíčkovou omáčkou se čtyřmi knedlíky, ale také domácí řízky jako od babičky.

A k obědu neodmyslitelně patří pivo, alespoň v České republice. Ne nadarmo se říká, že jsme národ pivařů. V hospodě Šatlava se čepuje domácí pivo, které se vaří v malém pivovaru Morava.

Kde se Šatlava nachází?

Jestliže rádi zkoušíte něco nového, neměli byste si nechat ujít návštěvu malebné restaurace. Zaměstnanci se o své hosty svědomitě starají. Restaurace Šatlava se nachází na adrese ulice Jiřího Trnky 82, 738 01 Frýdek-Místek. Její hlavní myšlenkou je transformace z klasické hospody na restauraci s dobrým jídlem a bez kouření.

Vychutnejte si české jídlo s dobrým pivem v příjemném prostředí Šatlavy. Návštěvou rozhodně neprohloupíte.