Specialista na audio a video techniku

Dokážete-li ocenit vysoce kvalitní techniku renomovaných značek z oblasti audio-video-multiroom, pak zavítejte do pražského studia, kde na vás čekají přední značky a opravdu povedené kousky pro náročné. Studio v Praze je zaměřeno na prozákaznický servis a špičkové služby. V sortimentu naleznete kompletní vybavení, jako jsou zesilovače, reprosoustavy, přehrávače, gramofony i všechny možné kabely, konvertory, servery a switche. Tím ale výčet sortimentu zdaleka nekončí.

Dánský výrobce kombinuje čistý zvuk a elegantní design

Audiovector patří mezi luxusní reprosoustavy, jež nyní můžete koupit online například zde https://www.avcenter.cz/Audiovector-R3-Avantgarde-orech-d7195.htm. Modely jsou opatřeny vkusným dřevěným rámem, do něhož jsou zasazeny reprosoustavy. Nejnovější provedení využívá reproduktoru čtvrté generace s integrovaným filtrem a aramidovými vlákny v sendvičovém provedení pro zvýšení detailu a vylepšení zvukové scény. Výsledkem je samozřejmě naprosto čistý zvuk a perfektní mechanické vlastnosti. Výrobce vsadil na osvědčené ořechové dřevo, jež zvyšuje úroveň techniky, dáváte-li přednost jiným odstínům či klavírnímu laku, můžete si připlatit na designovou úpravu.

Pohodlné online nákupy

Na své si díky rozsáhlé nabídce pražského studia přijdou též milovníci regálových reprosoustav. Například tento model https://www.avcenter.cz/Sonus-faber-Sonetto-II-d6508.htm z dílny Sonus faber s označením Sonetto II překvapí klasickou dvoupásmovou konstrukcí a i přes svůj malý objem dynamikou a schopností velmi čistě zahrát hluboké basy. Nemluvě o nadstandardním a detailním zpracování samotného povrchu, jenž je zdoben dřevěnou dýhou a kůži s logem Sonus Faber. Přední značky Chord Electronics, Accuphase a McIntosh si nyní smíte prohlédnout online a stejně tak navštívit stylové studio s vytříbenými modely pro domácí i profesionální použití. Sledujte novinky i akční nabídku a udělejte si radost kouskem, který bude nejen funkční, ale zároveň originální ozdobou vašeho interiéru.