Veselé Vánoce ve stylovém tričku

Každý rok se blíží vánoční čas tak neuvěřitelně rychle. Najednou koukáte, že se brzy Ježíšek rozhodne přiletět i k vám, ale zatím to vypadá na pořádný průšvih a vymýšlení si historek o tom, kde zrovna zapomněl dárky.

Originální dárek s veselým motivem

Nechte vymýšlení příběhů o tom, jak se dárkům staly nehody po cestě k vašemu ozdobenému stromečku. Vsaďte na originalitu a včasné dodání až k vám domů, vždyť to určitě ještě stihnete! Triček není nikdy dost, doplní různé druhy oblečení. Dobrým motivem můžete i rozesmát. Nevěříte? Bílé Vánoce si přeje každý, vždyť jde o dokonalou romantiku. Svítící řetězy kolem domu, okenní blikající ozdoby, venku zasněženo a někde vzadu na poli se procházejí jeleni a srnky. V jiných končinách kraluje sob, to on se plně zaslouží a táhnutí saní, kde si sedí pán s vousy a s pytlem naplněným dárky. Ne, nejde jen o jeden kus, ale o celé stádečko sobů. A tento okamžik si lze připomínat v trochu parodickém podání také díky tričku White Christmas. Uvidíte, že i na stoprocentní bavlně mohou padat krásné sněhové vločky a na saních se dá dovádět podle libosti. Na geekshirts si vyberte model pro dámy nebo pány, určitě potěšíte nejen nejbližší příbuzné, ale i kolegy a kolegyňky ze zaměstnání. Upozornění se určitě vyplatí, rozhodně perte naruby a vyhněte se žehlení potisku.

Slevových akcí není nikdy dost

Stále hodně lidí vítají extra slevy. Nevyhnete se jim ani na geekshirts.cz, kde se nikde neschovávají, ale hrdě se hlásí o slovo svou nabídkou až o polovinu nižší cenou v porovnání s původní! To se určitě vyplatí, protože každému přijde na mysl, že za jednu cenu vlastně získá dvě vtipná trička. Ihned si uvědomíte, že stejný dárek může mít i celá rodina, aby bylo na první pohled poznat, že patříte k sobě, až se vydáte na sváteční mejdan. Nechybí různé velikosti, konkrétně od S až po XXL!