Auto Od Strejdy – nejvyhledávanější autopůjčovna v Praze

Murphyho zákony fungují i v případě aut. Znáte to: zrovna když ho nejvíc potřebujete, vaše auto klekne a nechá vás na holičkách. Máte domluvený výlet s výstavní slečnou, chtěli jste se před ní trochu vytáhnout – a nic.

Luxusní mercedes, kabriolet i auto pro městský provoz

Když zadáte do vyhledávače autopůjčovna Praha, už přes dva roky se na první pozici objeví Autoodstrejdy. Je to trochu jiná půjčovna, tak asi proto je o ní takový zájem.

Především má k dispozici rozmanitý vozový park, není to ta stejná nuda jako v jiných autopůjčovnách. Chcete na víkend kabriolet a vyvézt přítelkyni na fantastický víkend, nebo se radši předvedete v mercedesu? Musíte denně popojíždět po Praze a vaše auto je v servisu? Možná je čas vyzkoušet, kam všude se vejdete ve Smartu.

V téhle půjčovně si můžete splnit každý klukovský sen.

Hodila by se dodávka

Potřebujete převézt nějaké věci na chalupu nebo odstěhovat přítelkyni z pronájmu? Řešení je půjčovna dodávek Praha. Auto máte k dispozici na celý den za stejnou cenu, co si stěhováci účtují za hodinu. V klidu si všechno převezete, nikdo vás nestresuje a ještě ušetříte.

Nízké ceny jsou další výhodou téhle autopůjčovny. Za dobu její existence se o tom přesvědčilo už přes 5000 spokojených klientů.

Chcete si přivydělat?

Máte v garáži nevyužité auto, přívěs nebo třeba karavan, který by někomu mohl čas od času posloužit? Zájem o půjčování aut je už dnes hodně velký a výhledově se bude ještě zvyšovat. Proč toho nevyužít.

Inzertní služba autopůjčovny AutoOdStrejdy vám umožní nabídnout vůz k zapůjčení podle vašich podmínek a za vaši cenu. Poskytnou vám marketingové a právní služby, poradí, jak aktivně auto půjčovat, aby vám vydělalo každý měsíc pár tisícovek navíc, zajistí vysokou sledovanost vozu (měsíčně cca 20000 unikátních návštěvníků webu), zájemce prověří přes registr půjčoven. Stačí jen zaregistrovat svůj automobil a nechat si poradit.