Chytrý a rychlý způsob výběru dovolené

Cítíte, že potřebuje na pár dní vypnout a relaxovat? Domluvili jsme se s kamarády a začínáte plánovat pánskou jízdu? Nebo ještě jinak – manželka už vám nenápadně naznačila, že je čas vybrat letní dovolenou? Nechcete ztrácet cenné hodiny při hledání ideálního zájezdu? Máme pro vás návod, jak chytře a rychle koupíte zájezd, který vám bude vyhovovat ve všech směrech.

1. Jasno ve financích

Nejdříve si dobře spočítejte, kolik jste ochotni do dovolené vrazit peněz. Dobrá zpráva je, že i za méně než 10 000 Kč dnes seženete zájezd s all inclusive třeba do Egypta či Turecka. Pod 10 000 Kč se vejdete i v případě, když nakoupíte cenově výhodnější first minute zájezdy. Právě nyní je cestovní kanceláře nabízí a ceny se drží velice nízko. Například za 8 dní v hotelu v Bulharsku přímo u pláže zaplatíte pouhých 9 190 Kč.

Zvolený limit nepřekračujte. Do výdajů za dovolenou je třeba započítat i výdaje přímo na místě, platbu pojištění (někdy je již součástí ceny dovolené), nákup nezbytností jako je ochranný krém proti slunečnímu záření, nové oblečení aj.

2. Chytrý výběr

V České republice působí desítky cestovních kanceláří a agentur. Každému zájemci to hraje do karet, protože vysoká konkurence ceny zájezdů snižuje. Porovnat všechny nabídky není obtížné. Stačí použít NewTravel.cz. Portál slouží k rychlému srovnání zájezdů od více než stovky prověřených českých cestovních kanceláří. Zájezdy zde vyhledáte během chvilky – stačí zadat základní kritéria, které by vaše dovolená měla splňovat.

Výběr je možný podle země, délky pobytu, úrovně ubytování, stravy, dopravy aj. Na NewTravel.cz vyberete a poté budete přesměrováni na stránky cestovní kanceláře, se kterou podepíšete smlouvu.

First, last i eurovíkendy

NewTravel.cz nyní najdete nabídku s cenově výhodnými first a last minute zájezdy. Aktuálně zde čeká i bohatý výběr lyžařských zájezdů. Pokud si nemůžete vzít dovolenou na delší dobu, volte eurovíkendy.