Společnost šitá na míru milovníkům adrenalinu

Jste milovníky pořádného adrenalinu a toužíte po dobrodružství? Tak právě vám je jako šitá na míru společnost G4R s.r.o. Tato společnost s ručením omezeným je specializovaným distributorem i prodejcem značkových čtyřkolek POLARIS, JourneyMan a motocyklů BETA. Společnost G4R s. r. o. je také velkým fanouškem jízdy na čtyřkolkách, a tak se její činnost snoubí a prolíná s celoživotní vášní.

Jízda na čtyřkolce nebo jiném motocyklu je jistě obrovským zážitkem. Českobudějovická společnost nabízí pro každého něco. Na své si zde přijdou úplní začátečníci, stejně jako ostřílení adventure jezdci.

big_1391428296_ORV_ATV_Scrambler model page

Tréninky pro začátečníky

Společnost G4R realizuje svou činnost také v pořádání tréninků pro úplné začátečníky. Všechno je jednou poprvé, to samé platí i o jízdě na čtyřkolce. Protože jízda může být nezapomenutelná a bezpečná jen ve chvíli, kdy jezdec svůj vůz ovládá, nabízí G4R tréninkové jízdy na čtyřkolkách. Také pokročilejší jezdci mohou využít profesionálních lektorů, aby zdokonalili svůj styl jízdy i v náročnějších terénech. Součástí lekcí je i nauka běžné údržby a opravy drobných závad tak, aby byli jezdci schopni si na cestách vozidlo svépomoci opravit.

Vyzkoušejte si to na vlastní kůži

Pořídit si čtyřkolku je nemalá investice, proto je součástí služeb společnosti G4R i půjčování těchto zařízení. Čtyřkolky POLARIS Sportsman jsou vám kdykoli k dispozici a to včetně plného jezdeckého vybavení a kompletního servisu čtyřkolek. Díky půjčovně čtyřkolek můžete své blízké obdarovat nevšedním dárkem, kterým adrenalinová jízda bezpochyby je.

Společnost G4R si velice dobře uvědomuje nutnost jezdeckého oblečení, které je nejen funkční, ale splňuje také požadavky na bezpečnost. Proto je součástí i prodej kvalitního oblečení a doplňků.

Zažijte adrenalin na vlastní kůži díky specializovanému prodejci G4R.