Dacia, auto které vás překvapí

Rumunská automobilka Dacia není na trhu žádným nováčkem. Byla založena již v roce 1966 za pomoci francouzského gigantu Renault, který ji v roce 1999 odkoupil. A zatímco v minulosti byla značka spojována pouze s nízkou cenou, dnes nabízí nejlepší poměr ceny a kvality. Vozy Dacia už nejsou synonymem pro nenápadná auta se spartanskou výbavou – nejnovější modely vypadají vážně k světu a zachovávají si svůj statut dostupnosti a snadné údržby. A řekněme si, s tak trochu blbou pověstí. Vyplatí se věřit urban legends nebo je dobré dát tomuhle autu ještě šanci…?

Nechte si poradit od odborníků

Pokud si pohráváte s myšlenkou na pořízení nové Dacie, obraťte se na zkušené profesionály z RENAULT RETAIL GROUP CZ. Rádi vám s výběrem vozu poradí a nechají vás při zkušebních jízdách otestovat jízdní vlastnosti.

Současná nabídka je bohatá. Klasiku představuje nová generace rodinného modelu Logan, který je k mání i ve verzi kombi a MCV. Jde o praktický a konstrukčně jednoduchý vůz s prověřenou technikou od Renaultu. Poskytuje spoustu vnitřního prostoru za cenu, o jaké by se vám v případě přímé konkurence mohlo zdát.

Toužíte-li po ještě větším prostoru (až pro 7 osob), vsaďte na variabilní Lodgy. A pro jízdu mimo zpevněné silnice je ideální populární SUV Duster. Na druhou stranu nejde o nic, co by nezvládla i designová stylovka Sandero.

Financování, servis a prodejn náhradních dílů

RENAULT RETAIL GROUP CZ nabízí všechny modely Dacia, které jsou aktuálně na trhu. Dealer vám v případě zájmu vám pomůže i s výhodným financováním.

Neméně zajímavá je i nabídka ojetých vozů Dacia s minimálním nájezdem kilometrů. Chcete-li získat (téměř) nový vůz za ještě atraktivnější cenu, máte šanci.

RENAULT RETAIL GROUP CZ je spolehlivý partner, který se postará také o záruční i pozáruční servis Dacia vozů. A bude-li to zapotřebí, zajistí pro vás levné originální příslušenství a náhradní díly na Dacii. Další informace najdete na www.rpz.cz.