Jak si poradit s výběrem zásnubního prstenu?

Padlo i u tebe rozhodnutí, že právě ona je ta pravá? Gratulujeme a současně varujeme: Jako muž nesmíš podcenit výběr zásnubního prstenu. Každá žena sní o tom, že právě její zásnubní den bude vypadat jako z pohádky. Poradíme, jak prsten vybrat a dáme několik tipů na netradiční pojetí zásnub.

Styl jí musí sedět

Nikdy nesmí muž vybírat zásnubní prsten podle svého vkusu, protože ten se od ženského v mnoha ohledech liší. Abyste se zásnubním prstenem zabodoval, měl by odpovídat vkusu vaší ženy. Vodítkem vám mohou být šperky, které vaše partnerka nosí. Zaměřte se kov, ze kterého jsou vyrobeny. Zásnubní prsteny bílé zlato vypadají úplně jinak než ty ze zlata žlutého apod.

Jak vybrat velikost?

Druhou zásadní věcí je velikost prstenu. Zjistíte ji tím, že si změříte velikost prstýnku, který vaše žena nosí. Pokud žádný nemá, vyzkoušejte trik s nitkou – až usne, opatrně jí omotejte provázek kolek prsteníčku, tím získáte potřebnou velikost, nebo zkuste o pomoc požádat její kamarádku. Ženy jsou na tom v odhadování velikosti přece jen o něco lépe.

Jak moc se plácnout přes kapsu?

Zásnubní prsteny jsou věc, na které se určitě nevyplácí šetřit. Dobrá zpráva pro vás je, že ani za zásnubní prsten s briliantem nemusíte utratit majlant. Stačí se podívat na nabídku Svetsnubnichprstenu.cz, kde nabízí více než 3 000 modelů. Kromě zásnubních tu mají i snubní prsteny.

Vezměte ji sebou

Máte doma ženu praktickou, která nemá ráda překvapení a víte, že byste stejně nevybral dobře? Raději nic neriskujte a udělejte si společný výlet do Prahy. Navštivte zde zlatnictví na adrese Zenklova 25 a Novákových 2 a nechte ji, ať si vybere sama! Zásnubní prstýnky zde mají úžasné!

Jak si poradit s akcí?

Myslete na romantiku. Nic nezkazíte žádostí o ruku v luxusní restauraci. Pokud ji chcete překvapit, vezměte ji například na místo vašeho seznámení. Máte rádi adrenalin? Požádejte ji při letu balonem nebo vyhlídkovém letu! Dobrou volbu je i wellness víkend.