Dejte svému telefonu nový kabát

Mobilní telefon dnes patří mezi naprosto zásadní výbavu každého teenagera, dospěláka a dokonce seniora, který přichází na chuť chytrým funkcím smart phone. Bez ohledu na to, zda máte nejnovější model své oblíbené značky, popřípadě jste věrni svému prvnímu modelu od iPhone, máme pro vás zajímavý tip. Zkuste obaly na iPhone, jež vás budou bavit! Kryty na iPhone v originálním designu jsou nejen ideální ochranou proti poškrábání, zároveň představují vkusný doplněk, jenž jednoduše sladíte s vaším outfitem či oblíbenými barvami.

Obal na iPhone

Silikon, nebo plast?

Obal na iPhone může mít silikonovou podobu, tedy relativně ohebnou a přizpůsobivou konstrukci, díky níž se snadno nasazuje. Kryt dokáže perfektně splynout s vaším chytrým zařízením a poskytuje dobrou ochranu před případným pádem. Trendy jsou silikonové kryty v neonových a pastelových barvách, protože jednobarevné klasice se zkrátka nic nevyrovná. Obal na iPhone však může být vyrobený třeba z odolného a stálobarevného plastu. Ten je lehký, zajišťuje dobrou ochranu a nabízí mnoho podob pro grafické pojetí od různých vlastních potisků, přes obrázky zvířat, oblíbených filmů a seriálů až po kreslené postavičky.

Cenově dostupný kryt na iPhone

Online specialista na obaly pro vaše vybavení s nakousnutým jablkem sází na špičkové zboží a dostupné ceny. Za fantastické peníze můžete nakoupit kryty  z nejnovějších kolekcí a to na všechny modely iPhone. Zajisté oceníte též vysoce odolné kryty navržené do extrémních podmínek, eventuálně též vodotěsné obaly a sportovní řešení pro váš pohyb.

Díky praktické ochraně prodloužíte životnost vašeho telefonu, okamžitě se stanete středem pozornosti a hlavně půjdete s dobou. Nebojte se extravagance, vsaďte na neotřelé geometrické tvary, třpytky, chytré obaly s přihrádkami i prémiové kousky z kvalitní kůže. Budete mile překvapeni, jak takové pouzdro či obal dokáží zkrášlit i starší model telefonu.