Dobře se bavte v selfie světě

Nejpopulárnější fotografie? V současnosti jasně vedou selfíčka. Jednoduše se vyfotíte, kde zrovna chcete, a následně publikujete snímky na sociálních sítích. Každý velký úspěch přichází nečekaně – stačí mnoho sdílení a najednou patříte mezi největší hvězdy.

Zaznamenání zajímavých scén

Zrcadla nikdy nebyla tak oblíbená jako nyní, kdy zde vznikají úžasné momentky ze všedního života. Někteří jedinci doslova nemohou existovat bez závislosti na focení. Během dne vytvoří hned několik vlastních podobizen a chlubí se známým. Dokumentovat účasti na různých akcí přináší problémy, tady plně využijete selfie tyč. Jedná se o teleskopický držák s možností prodloužení až o jeden metr.  Zakončení tvoří držák na mobilní telefon nebo závit pro kompaktní fotoaparát. Chcete širší záběry? Potom vložte mobil do držáku a zvěčníte nejen sebe, ale také dostatečně velké okolí. Zachycení lze uplatnit také pro několik osob – partičku přátel na koncertě, rodinu na cyklistickém výletě, turisty zdolávající naučnou stezku v horském terénu.

Obaly na mobily – potřebná ochrana před poškozením

U mobilů se dá předpokládat vyšší zátěž. Někteří lidé doslova neodlepí ruku z chytrého přístroje. Stojí vám za to mít stále zapatlaný displej a vystavovat se vyššímu riziku rozbití? Pouzdra na mobil zajistí dostatečnou ochranu. Při výběru zohledněte model a vhodnost pro danou značku. Obaly na mobil vyberete v pestrých i decentních barvách, nechybí zajímavé designy.

Bavíte se mobilními telefony a neustále hledáte zajímavé novinky? Není nad ucelený sortiment příslušenství a dílů na jednom místě! JHMobil.cz vás snadno vtáhne do skladu s více jak sedmi tisíci produkty. Pochopitelně, když si usmyslíte právě nyní koupit kryty na mobil, ihned se odešlou. Nečekejte žádné zdržování, mnoha lety ověřený prodejce už má jasnou představu o spokojeném zákazníkovi.