Nakupte a nechte si vrátit peníze – s Tipli!

Vánoce se blíží a s nimi také nákupní horečka a mnohdy nadsazené ceny zboží. Pokud se ale chcete letos konečně vyhnout nekonečným frontám u pokladen v nákupních centrech, davům a prázdným regálům, udělejte si doma pohodlí a užijte si pohodlné nakupování, ze kterého se vám ještě vrátí část peněz nazpět. Jak na to?

Systém cashback

Na webu tipli.cz stačí zaregistrovat účet, přes který hodláte nakupovat. Pak už pouze využíváte slevové výhody ve více než 350 obchodech, kde se vám vždy zpět na registrovaný účet vrací určité procento z nákupů. Nákupy z oblíbených webů, jako je například mall.cz nebo alliexpress.com, budou zábavné a cenově výhodné!

Zoot a AliExpress populární portály s módou, šperky, obuví a nejnovějšími trendy doplňky vám nyní nabízejí ještě výhodnější nákupy a garantují nejvyšší odměny. Při nákupu na fenomenálním AliExpressu obdržíte zpět až 8% z ceny a můžete si kdykoliv zažádat o výplatu nasbíraných peněz na svůj účet. Nezní to skvěle? Je to jednoduché, chytré a bude vás to zaručeně bavit víc, než nekonečné fronty u pokladen.

Nákupy nejen pod stromeček

Výhody cashbacku ale můžete využívat po celý rok, kdy pro vás obchody chystají výhodné akce, slevy a bonusy, díky nimž ušetříte ještě více a konečně si za super cenu pořídíte hledané zboží. Ať už sháníte elektroniku, sportovní zboží, nábytek, dekorace, vybavení pro zvířata, oblečení pro děti nebo další kategorie, obrovská nabídka obchodů na Tipli vás nadchne!

Stále budete totiž nakupovat přímo přes vybrané e-shopy, ale pod účtem Tipli, na který se načítají peníze k vyplacení. A pokud byste chtěli své konto ještě obohatit, stačí web doporučit svým známým, díky nimž po jejich prvním uskutečněném nákupu získáte příjemný finanční bonus! Za takových podmínek bude nakupování opravdovým zážitkem a radostí!

Další výhodou je také fakt, že většina webů nabízí dopravu zdarma a vám tak zcela odpadne starost o zboží, které bude doručeno až k vám domů. A čas, který byste jinak promrhali pobíháním v obchodech, můžete věnovat svým blízkým nebo koníčkům. Letošní nakupování vánočních dárků bude jednoduše pohodové!