Dovolená v Chorvatsku – česká klasika s novými možnostmi

O Chorvatsku se říká, že patří k nejžádanějším dovolenkovým destinacím českých turistů. A není se čemu divit – úchvatné pláže chlubící se oceněním modré vlajky, luxusní plážový servis i pestrá nabídka vodních aktivit včetně populárního šnorchlování a potápění slibuje báječný odpočinek i nezapomenutelné zážitky. Chorvatsko je ale rovněž zemí mnoha tváří, protože umožňuje nahlédnout do divoké přírody ve vnitrozemí, navštívit vyhlášená jezera a oblasti panenské přírody i historická města.

Ubytujte se v mobilních domcích

Většina českých turistů si toto místo pro relaxaci vybírá také zejména kvůli dostupným cenám, ať už za ubytování či stravování a výlety. Často to ovšem znamená kompromis a sníženou kvalitu ubytovacích služeb. Komu ale nestačí strohé ubytování a chce si užít Chorvatsko v moderním kabátku, měl by se poohlédnout po něčem zcela jedinečném!

Robinsonský turismus je stále vyhledávanější variantou, jak originálně strávit dovolenou třeba na zelených chorvatských ostrovech. Kvalita ubytování je totožná jako apartmány Chorvatsko, cenově ale výrazně ušetříte. Robinsonády poskytují komfortní zázemí, parkování a velmi výhodnou polohu blízko pláže a zároveň v nedotčené přírodě.

Vyberte si hotel podle svých představ

Na pobřeží vyhledávaných oblastí a turistických měst najdete řadu hotelů, penzionů i ubytování v soukromí. Vše skýtá své plusy i negativa, která se odráží zejména na ceně. Levnější ubytování vám rozhodně nenabídne pohled z okna na mořskou hladinu či špičkové služby navíc. Pro hotel Chorvatsko je typické zajistit klientům pohodlné ubytování včetně stravy a nadstandardního přístupu.

Kromě moře si tak budete moct užívat soukromého bazénu, opalování na lehátku, popíjení tamějších drinků a vyhlášených pálenek u baru anebo večer skotačit na parketu s ostatními nadšenci. Praktický vyhledávač ubytovacích zařízení vám vyfiltruje ideální hotely pro rodiny s dětmi, starší páry i skupinky mladých toužící po pravém chorvatském nočním životě.