Motorkářské novinky od MBW

Motorkářská sezóna již byla zahájena, a tak je nejvyšší čas pro nákup vhodné výbavy. Základem je helma, kvalitní oblečení a boty na motorku zajišťující jezdci nezbytnou ochranu během jízdy. Výborně zpracované motorkářské doplňky nabízí mimo jiné například český prodejce MBW, který si pro všechny milovníky jízdy na dvou kolech připravil na jaro řadu novinek.

Správné oblečení je základ

Kvalitní bundy a kalhoty na motorku jsou naprostým základem, bez kterého se neobejde žádný začínající ani zkušený motorkář. Kalhoty i bundy na motorku se dělí  zejména podle použitého materiálu. V nabídce jsou textilní i kožené moto bundy a kalhoty i oblečení vyrobené kombinací těchto dvou materiálů. V této kategorii naleznete u MBW řadu novinek, z nichž některé určitě stojí za zmínku. Každá nová kolekce totiž přináší řadu inovací, které jistě ocení nejeden zákazník.

Moto bunda MBW Apollo

Mezi novinky tohoto jara patří tato prvotřídně zpracovaná bunda, na jejíž výrobu byla použita kůže nejvyšší kvality i pevná pohodlná textilie. Samozřejmostí je velké množství funkčních prvků, mezi něž patří například vyjímatelná prodyšná membrána, CE protektory na loktech a ramenou, vyjímatelný porotenový chránič páteře či nezbytné reflexní prvky. Bunda je vyráběna v dámské i pánské variantě a skvěle doplňuje kalhoty Gili.

Nezapomeňte na vhodné moto boty

V kategorii motorkářské obuvi jsou naprostou novinkou MBW boty POCO. Zapomeňte na standardní vysokou vyztuženou obuv, která je identifikovatelná na první pohled. Boty POCO totiž svým vzhledem i komfortem při nošení připomínají běžnou volnočasovou obuv, svým majitelům však poskytují maximální možnou ochranu. Na jejich výrobu byla použita kvalitní kůže a boty se mohou pyšnit protiskluzovými podrážkami, vyztuženou patou a špičkou, zpevněním u kotníku a voděodolnou membránou.

Tyto i další novinky si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti MBW či u některého z prodejců, jejichž seznam rovněž naleznete na internetu.