Dřevěné hodinky – spojení praktičnosti a unikátního designu

Hledáte ideální dárek pro své blízké? Nechcete zabalit jen kosmetický balíček nebo ponožky? Zkuste to jednoduše a jinak! Pro milovníky kvalitních produktů, krásných věcí i minimalismu – nabízí se jedinečné dřevěné hodinky značky Bobo Bird. Ruční výroba dělá z každého kousku exklusivní zboží, které bude zdobit zápěstí manažerů i sportovních nadšenců. Ekologické dřevo patří navíc k nejžádanějším materiálům a díky preciznímu zpracování dělá z hodinek skutečný umělecký dárek.

Lehkost jako bonus

Zapomeňte na těžké, kovové produkty, kvůli nimž vás bolela ruka, anebo jednoduše po čase ztratily svůj původní vzhled. Na webových stránkách DreveneHodinky.eu najdete celou řadu atraktivních modelů dřevěných hodinek, které jsou dodávány v pevné papírové krabičce s logem společnosti. Chcete-li ale věnovat dárek s náležitou pompézností, vyměňte papírové balení za originální dřevěnou krabičku v kulatém či klasickém hranatém provedení, kam se vejdou dřevěné hodinky dámské i modely pro pány.

Poctivá ruční výroba probíhá od samotného počátku až po výsledné detailní úpravy. Dokonalé dílenské zpracování s logem Bobo Bird vás jednoduše učaruje. A zůstávat přitom nemusíte pouze u klasického provedení v dřevěné podobě, nosit lze i hodinky v tmavých odstínech dřeva. Pro fajnšmekry se pak nabízí kombinace odstínů dřeva nebo originální dřevěný ciferník doplněný koženým páskem, popřípadě neotřelý a nápaditý dřevěný ciferník kombinovaný s odolným korkovým páskem.

Hodinky jako módní doplněk

Už dávno neplatí, že jsou hodinky pouze potřebným ukazatelem času, dnes plní také estetickou funkci, což si moc dobře uvědomují výrobci, a proto designéři navrhují skutečně originální podobu celých hodinek. Důkazem toho jsou i dřevěné hodinky pánské v mnoha odstínech, dekorech a cenových rozpětích, díky nimž si vybere skutečně každý.