Elegantní cesta jak prodat vůz? Jednoduše výkupem za hotové!

Pokud máte vůz, který už vám dobře neslouží a přemýšlíte o té nejschůdnější cestě, jak ho prodat, máme pro vás tip. Zapomeňte na bazary a obraťte se na společnost, která vykupuje auta za hotové. Je to velmi jednoduchý proces, který navíc není podmíněn složitým papírováním. A tři hlavní výhody? Peníze dostanete ihned, nemusíte se dlouhou dobu zabývat prodejem a zbavíte se v podstatě každého vozu v jakékoliv kondici!

Jak výkup za hotové funguje?

K tomu, abyste prodali auto touto cestou, vám postačí internet a případně telefon. Nikam nemusíte jezdit! Navštivte stránky zahotove.cz a vyplňte jednoduchý formulář týkající se vašeho vozu. Po jeho odeslání obdržíte orientační částku, kterou byste za něj mohli dostat. Pokud souhlasíte, zaměstnanci této služby si k vám přijedou během příštích 24 hodin automobil prohlédnout. Určí konečnou prodejní cenu, při které se zohledňuje například maximální rychlost, objem nákladního prostoru nebo výkon motoru. Je jen na vás, zda na ni přistoupíte. Pokud ano, ihned se sepíše kupní smlouva a vy dostanete peníze na ruku. Takto je možné prodat i vůz zatížen leasingem.

Potom na náklady společnosti bude vůz odvezen. V ceně je také veškerá administrace, která je potřeba udělat, a pomoc se zrušením pojištění.

Jaké vozy můžete tímto způsobem prodat?

Dá se říci, že téměř všechny! Musí mít 4 kola a malý i velký technický průkaz. Vy jako prodejce musíte mít občanský průkaz a plnou moc nezbytnou ke změně vlastníka automobilu. V nabídce společnosti je i výkup bouraných autvýkup nákladních vozidel. U bouraných vozů se to týká všech značek, modelů a druhů. Mohou to být i stavební vozidla, stroje nebo veteráni.

Co se týče nákladních aut, společnost vykoupí pick-upy, dodávky, nákladní vozidla užívaná ve stavebnictví, zemědělství, lesnictví či jiných odvětvích. A to všechny možné druhy – od plachtových po cisternová.

Pokud vám tedy na pozemku stojí nepojízdný nebo nepotřebný vůz, výkup za hotové představuje elegantní cestu, jak ho rychle a bez problémů prodat.