EMOS poskytuje meteostanice i olověné akumulátory

Česká společnost EMOS na tuzemském trhu působí více než třicet let, přičemž za dobu své existence si vybudovala významné postavení v oblasti výrobků drobného domácího elektra. Potřebujete prodlužovací přívody, svítilny, ale třeba i antény a multimetry? Sháníte moderní meteostanice i olověné akumulátory? 

EMOS má pobočku v pěti zemích, a tak celkem zaměstnává více než 450 pracovníků, kteří se starají o spokojenost zákazníků.

Akumulátor 12 V

Pokud jsou ve vašem hledáčku 12V akumulátory, EMOS vás nenechá ve štychu, protože tento druh produktů poskytuje. Bezúdržbové akumulátory olověné nachází uplatnění v mnoha ohledech a používají se jako náhradní baterie do záložních zdrojů UPS, zahradních sekaček, sonarů i záložních systémů výtahů. Doba životnosti je pět let. 

Domácí meteostanice

Domácí meteostanice jsou praktické a umožňují vám zjistit počasí dříve, než vyjdete ven. Existuje spousta možností, navíc si můžete vybrat z pestré škály funkcí. Domácí meteostanice vám sdělí teplotu, srážky i rychlost větru, ale některé modely mají i další funkce, jako jsou tlak vzduchu, příliv a odliv oceánu či vlhkost. Zvažte své priority a určete, jestli potřebujete, aby měla meteostanice nějaké funkce navíc. 

Displej meteostanice by vám měl na první pohled poskytnout všechny potřebné informace. Prvně zvažte velikost displeje, ale také to, zda chcete analogový nebo digitální. Analogový displej má klasičtější vzhled, zatímco digitální poskytuje moderní nádech. 

EMOS je značka s dlouholetými zkušenostmi. Pokud si tedy nevíte s něčím rady, nevadí, stačí kontaktovat zákaznickou podporu, která vám vždy poradí. Se všemi produkty budete nadmíru spokojeni, ovšem je nezbytné vybírat s rozmyslem, abyste sáhli po řešení, které naplní vaše očekávání. EMOS svou nabídku neustále rozšiřuje.