Stěhování těžkých strojů není nic jednoduchého. Oslovte na to profesionála

Pokud plánujete rozšiřovat podnikání, možná přijde čas i na to, že budete muset přesunout svou společnost z jednoho místa na druhé. Přemístění závodu je nutné, jestliže vám stávající prostory zkrátka nestačí a potřebujete větší plochu pro umístění specializovaných strojů. Jak byste měli začít se stěhováním průmyslového zařízení? 

Ve skutečnosti je přeprava strojů obrovský a náročný úkol, ovšem dobrou zprávou je, že existuje profesionál, s nímž je stěhování těchto břemen bezpečné a efektivní. 

Stěhování průmyslových zařízení

V rámci stěhování se požaduje buď pouze změna polohy ve stávajících prostorách, nebo přesun majetku přes celou republiku do většího areálu. Ať už plánujete jakkoliv rozsáhlé stěhování, projekt vyžaduje pečlivé plánování a správné provedení. 

Prvně je nezbytné posoudit rizika. Projděte si prostor a analyzujte zařízení, která plánujete stěhovat, a taktéž jejich okolí. Položte si některé z následujících otázek: 

  • Jsou na stroji nebo v jeho blízkosti ostré hrany, které představují bezpečnostní riziko?
  • Stroje se dají přepravovat v celku, nebo je vyžadována demontáž?
  • Stroj disponuje nějakými volnými částmi, které by mohly při přesunu spadnout?
  • Jak těžké je zařízení, které potřebujete přemístit?

Všechny odpovědi na uvedené otázky si zapište, protože je od vás bude požadovat i společnost AIS EURELO, která byla založena za účelem poskytování zvedacích a logistických řešení. Společnost v případě potřeby připraví opatření, jež omezí rizika. 

Profesionál, na něhož je spolehnutí

AIS EURELO poskytuje své služby nejen v rámci České republiky, ale zajišťuje stěhování a přepravu strojů v mezinárodním měřítku. Poradí si jak s jedním strojem, tak i celým výrobním závodem. O všechno se postará zkušený tým, který už pracoval na multidisciplinárních projektech po celém světě. Více informací najdete na stránce https://aiseurelo.cz/co-delame/doprava/.