Ideální dárek by měl zaujmout a ohromit. Jaký je ten pravý?

Hledáte nejlepší dárek pro někoho z vašich blízkých? Pokud ano, máme pro vás několik tipů, se kterými rozhodně neuděláte chybu. Nejprve se podívejme na to, jaké mohou existovat originální dárky pro muže. Je jedno, zda chcete obdarovat například kolegu, nebo někoho z rodiny, či dobrého kamaráda. Pokud se podíváme na hlavní hity, určitě sem patří:

  • Adrenalinové zážitky
  • Vstupenky na sportovní utkání
  • Zajímavý alkohol

Chybět ale nemusí různé originální gadgety využitelné třeba v kanceláři, stejně jako vtipná a zajímavá trička. Kdo se chce držet spíše praktických dárků, měl by se zaměřit hlavně na koníčky obdarovaného člověka a vybírat podle nich.

Co koupit něžnému pohlaví?

Ideální dary pro muže máme zmapovány. Nyní se podívejme na to, kdy chcete obdarovat třeba kolegyni, kamarádku, přítelkyni, nebo manželku. Mezi skvělý dárek pro ženu dnes jasně patří především kosmetika, která určitě nezklame. Stejně tak to ale mohou být i různé dekorační předměty do domácnosti. Na co si ženy také velmi rády potrpí, je to jistě oblečení. Zde ale pozor na správnou velikost. Pokud si nejste jisti, zkuste jiný hit, kterým jsou šperky. I ty jsou dobrou cestou, jak zaujmout.

Co se hodí pro oba?

Opomíjet nesmíme také segment univerzálních dárků, které se hodí jak pro muže, tak přijdou vhod také ženám. Jedním z příkladů jsou tradiční smaltované cedule, na které může přijít v podstatě jakýkoliv nápis. Velkou originalitu dále přináší třeba i možnost pořídit pozemek na měsíci, což je také dárek, který oplývá zajímavostmi. Dále jsou hitem také různé dárkové poukazy a vouchery. Ty se mohou týkat třeba již zmíněných adrenalinových zážitků, stejně jako jsou hitem únikové hry, nebo i lákavé wellness pobyty, které si také mohou užívat jak muži, tak i ženy. I toto jsou tipy na dárky, se kterými rozhodně nemůžete šlápnout vedle.