Několik mycích programů pro vaše auto

Stačí několik dní nepříznivého počasí, aby se člověk styděl vyjet autem na silnici. Mytí se nedá úplně vyhnout, ale ne vždy musíte věnovat svůj čas, aby se odstranila zbytečná špína, protože existují myčky aut, kde se o vše odborně postarají.

I ruční mytí potřebuje zručnost

Možná si myslíte, že na ručním mytí automobilu nelze nic zkazit, ale hlavně záleží na volbě vhodných nástrojů a přípravků, aby například nedošlo k poškození laku. Automyčka Praha 8 zaručuje šetrný způsob zacházení s vaším vozidlem, kdy pracovníkům pomáhá profesionální kosmetika. Precizně se odstraní špína a mastnota, přičemž se nezapomene na žádný detail. Pokud si budete přát vyčistit interiér, dojde ke kompletnímu vysátí včetně kufru, vyleštění vnějších a vnitřních zrcátek a oken, naimpregnují se vnitřní plasty a příjemně se vnitřek provoní. Existuje i možnost mokré cesty, kdy se budou tepovat koberečky a podlahy, ale i sedadla. Také se udělá impregnace koženého vybavení.

Program přesně na míru

Je dobré vědět, že si lze vybrat čistící činnosti, které právě dnes potřebujete, a získat na ně speciální cenu společně s dárkem pro každého zákazníka. Automyčka Praha vše provádí stoprocentně ručně, a to dokonce už do jedné hodiny od vašeho příjezdu. Jakmile však budete požadovat kompletní čištění, musíte počítat s delším časem. U kompletu mokrou cestou počítejte se třemi až čtyřmi hodinami. Tento program zahrnuje předmytí s odstraněním nečistot a hmyzu. Poté se ručně myje šamponem, vyčistí se disky a naimpregnují se pneumatiky. Pokračuje se vysušením prahů, karoserie a vnitřních stran dveří. Dále se vysaje celý interiér i s kufrem, vytepují se koberečky, podlahy a sedadla. Nechybí ani impregnace kůže, vnitřních plastů a vyleštění oken a zrcátek. Nakonec se vůz provoní. Požadovat lze i ruční voskování, kdy se dekontaminují asfaltové skvrny a vzdušná rez.