Jak si trvale zvětšit penis?

Který muž by nechtěl mít velký penis, nad kterým budou ženy milující sex lapat po dechu. Prostě v tomhle případě se většina z vás určitě nenechá přesvědčit o tom, že „co je malé, to je dobré,“ nebo, že i „malý nástroj umí nadělat spoustu muziky“. Velká část mužů prostě touží po větším přirození, než jaké ve skutečnosti má. Ruku na srdce, nepřemýšleli jste někdy nad tím, jestli by se vaše chlouba nedala trochu zvětšit? Pokud ano, čtěte dál.

Tablety prostě nefungují

Existují totiž metody, které to umožňují. Samozřejmě, že tam kde příroda skutečně nenadělila, se skutečně z malého klacíku velký obr udělat nedá, ale určité efektivní zvětšení penisu je možné docílit. Jak to s nárůstem penisu ve skutečnosti je? Spousta výrobců různých tablet i nástrojů na zvětšení penisu jednoduše klame. Přírůstek v hodnotě 5 cm je prostě naprosto nereálný.  Zvětšování penisu je běh na dlouhou trať, trvá několik měsíců. Na rychlé výsledky zapomeňte. Tabletky neúčinkují, protože se většinou jedná o extrakty rostlin, vitamíny a minerály. Mohou povzbudit erekci, ale penis v žádném případě nezvětší. Jedinou pomůckou, která skutečně má efekt, jsou extendery.

Dokáže nafouknout i objem

Z extenderů doporučujeme Phallosan forte, který nabízí celou řadu výhod:

  • Jde o tahový extender, proto je účinný
  • Zvětší délku i objem
  • Je pohodlnější než jiné modely
  • Dokáže částečně rovnat zakřivený penis
  • Je možné ho nosit v noci, takže nepřekáží
  • Zvětšuje žalud
  • Zajistí nárůst i v klidovém stavu

Výsledky dosahují i tří centimetrů

Právě s pomocí popisovaného extenderu zjistíte, jak zvětšit penis. Nejde přitom o žádné klamání, s tímto přístrojem proběhly renomované lékařské studie. Ty potvrzují zvětšeno 3,6 cm bez erekce a 2,9 při erekci.  Ovšem podmínkou těchto skutečně úctyhodných výsledků je nošení nástroje denně 6 hodin 5 dnů v týdnu po dobu celkem šesti měsíců.