Pobavte své okolí vtipným tričkem

Pánové, rádi byste svůj šatník doplnili o pár kousků, které upoutají a zaujmou? Je to naprosto samozřejmé. Doby, kdy se lidé dívali na muže, kteří si rádi vybírali oblečení, jako na do sebe zahleděné narcisy, už jsou ty tam. Většina moderních mužů chápe, že být dobře a čistě oblečený je prostě in. Jenže kde sehnat oblečení, které by vyjadřovalo životní styl a přitom nebylo extrémně drahé?

Oblečení pro vtipálky

Určitě vás pobaví levná vtipná trička. Budete v nich vypadat dobře a budou skvěle ladit s vaší osobností, zejména pokud vám nechybí smysl pro humor. Značková pánská móda je totiž perfektní co do střihu i materiálů, ale velmi často bývá hodně decentní a tudíž i nudná. A vy určitě nechcete vypadat nudně a usedle. Zkrátka chce to něco vtipného, moderního, co má šťávu. Proč právě tahle trička dokonale zapadnou do vašeho šatníku?

  • Zdobí je vtipné potisky od českých a slovenských grafiků, proto když si je vezmete do společnosti, rozhodně nezapadnete, ale naopak pobavíte okolí.
  • Motivy jsou tištěny velmi kvalitní metodou – sítotiskem, takže vydrží velmi dlouho.
  • Můžete si je do 14 dnů vyměnit.
  • Na výběr je široká škála potisků.
  • Dostanete trička do dvou pracovních dnů.

Na chladnější den se hodí mikina

Kdo z vás by ale rád i něco teplejšího třeba na chladnější letní večery, nebo podzimní či jarní dny, určitě mu padnou do oka kvalitní panské mikiny z kolekcí FUN a SELF. I na nich najdete vtipné nesepratelné sítotiskové obrázky. Řada FUN nabízí mikiny s kapucí a klokankou, řada SELF pro změnu se zipem a velkým potiskem zdobícím záda.

Vyberte si z různých barev i velikostí

Ještě zbývá dodat, že pokud jde o barvy, na vrcholu žebříčku oblíbenosti se drží černá. Ovšem nabízíme pánská trička i v jiných barvách včetně třeba výrazné oranžové. Radost budou mí malí kluci i urostlí muži, protože k dispozici jsou velikosti od S až po 4XL.