Lavice a skříně pro vybavení šatny nebo dílny

Přemýšlíte nad tím, že byste pro sebe, své zaměstnance či návštěvníky zařídili lepší nebo nové prostory, kde by se mohli převlékat a uchovávat své věci? Potřebujete svou dílnu vybavit kvalitními kovovými skříněmi? V obou z těchto případů se můžete obrátit na firmu, která právě tímto nábytkem disponuje. Polak cz nabízí veškerý potřebný dílenský nábytek, skříně pro počítače a vybavení, které je potřebné pro zařizování šaten všeho druhu.i

Šatny využijí především zaměstnanci na dílnách, různé vzdělávací instituce a samozřejmě také tělocvičny, fitness centra a jiná sportovní zařízení. Základem každé funkční šatny jsou lavice, skříně a věšáky.

Šatní lavice v různých provedeních

Aby převlékárna, kterou zařizujete, byla plně funkční, poohlédněte se po šatních lavicích. Šatní lavice od Polak mohou být klasické i s opěradlem. Sedák a opěradlo jsou vyrobeny z laminotřískové desky a nabízí se v několika rozměrech. Šířka lavice může být 10, 15 nebo 20 cm.

Velmi oblíbené a často žádané jsou také šatní lavice s kovovými věšáky. Takové sety představují ideální vybavení do těch místností, ve kterých nejsou věšáky zakomponované do prostoru a třeba z nějakých důvodů není možné vrtat ani jinak zasahovat do zdí.

Skříně do převlékáren nebo na dílnu

Pořiďte si kovové skříně s širokými možnostmi použití. Můžete je umístit do šatny, kde budou sloužit pro uschování soukromých věcí, či na dílnu pro uložení všemožných komponentů, nářadí či materiálů. Kovové skříně od Polak vynikají precizním dílenským zpracováním. Mohou být celokovové i prosklené. Nabízí se se zavíráním na dvířka, či na roletu. Samozřejmě si můžete vybrat z několika různých velikostí a variant.

Obraťte se při vybavování místností na profesionály a budete spokojeni nejen vy, ale také vaši zaměstnanci a lidé využívající vašich služeb.