Na párty s afridisiaky

Ačkoliv lidé říkají různé věci, pravda je, že na sexu záleží. Je důležitým pilířem každého vztahu. Pokud to nefunguje v posteli, často to nefunguje ani mino ni. Jste s vaší partnerkou dlouho a upadáte při sexu do stereotypu? Nudíte se? Chtěli byste změnu? Nebo chcete pro sebe a svou drahou připravit neobyčejný zážitek? Nebo ještě jinak – cítíte, že je vaše libido na ústupu? vyrážíte na párty nebo jen tak do hospody na lov? Inspirujte se a začněte si hrát s afrodiziaky…

Proč afrodiziaka ano?

Afrodisiaka jsou stará jako lidstvo samo. Jedná se o látky, kterými je možné zvýšit sexuální prožitek a přinést do intimních chvil nové vzrušení, vášeň a současně i uvolnění. Mezi účinky afrodisiak řadíme i uvolnění zábran a současně i posílení fantazie, a právě díky tomu je vhodné jejich kouzlo odhalit. Afrodisiaka mají vliv na libido – dokáží posílit sexuální energii. Nebojte se, vyzkoušejte!

Všude okolo vás!

Myslíte si, že se za afrodisiaka draze platí? Omyl! Nachází se totiž všude okolo vás. Stačí jen vědět kde. Své zástupce mají afrodisiaka například mezi zeleninou. Je to například „obyčejný“ miřík celer, který při pravidelné konzumaci dokáže zvyšovat mužskou potenci a stimulovat sexuální chutě. Dalším známým afrodisiakem z oblasti potravin je šafrán. Toto vzácné koření nejenže krásně voní, ale dokáže povzbudit smysly a tak si vášeň. Pomůže například i čaj z puškvorce. Podporuje prokrvení, povzbuzuje a zároveň uvolňuje.

Pohrajte si se smysly

Chcete-li afrodisiaka využít ve váš a partnerčin prospěch, pohrajte si s nimi. Stačí, když připravíte neobvyklou večeři a připravíte neobyčejnou atmosféru. Zapojte fantazii, vyzdobte ložnici romanticky, nezapomeňte na intimní osvětlení a vůně. Vše dohromady bude určitě fungovat a vy si společně užijete chvíle plné vášně. Další inspiraci najdete Afrodisiaka.cz.