Za pohodou do Ostravy

Do Ostravy jsem jel na dvoudenní pracovní cestu, a tudíž jsem potřeboval najít hotel. Prohledával jsem nabídky ubytování Ostrava a našel jsem hotel Jan Maria, který mě na první pohled zaujal. Proto jsem okamžitě provedl rezervaci. Jan Maria, hotel v Ostravě, mě velice příjemně potěšil.

V centru města za pár minut

Hotel se nachází na místě, které mi stoprocentně vyhovovalo. Do samotného centra Ostravy se lze dostat autem za několik minut. Velmi příjemná je bezprostřední blízkost nového nákupního střediska, které nabízí velký výběr obchodů.

Pěkné pokoje s LCD televizí

Hotel Jan Maria má vkusně zařízené pokoje, které jsou také perfektně vybaveny. Já jsem po náročném dni ocenil především LCD televizi se satelitním příjmem, pohodlnou postel a minibar. Užitečný je také trezor s číselným kódem. Samozřejmostí je telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů a Wi-Fi. Vstupy do pokojů jsou na elektronickou kartu, kterou dnes používá většina moderních hotelů.

Sportovní vyžití

V dnešní době mnoho lidí miluje sport a relaxaci. Já patřím mezi ně. Proto mě potěšila hotelová posilovna, díky které jsem mohl tradičně začít svůj den ve fitness. Posilovna je vybavena běžeckým pásem, vibračním strojem, činkami, lavičkami, rotopedem a posilovacím strojem. Dále lze využít wellness a širokou nabídku masáží. Pro partu lidí je k dispozici víceúčelové sportovní hřiště s umělým osvětlením. Zaujala mě také možnost relaxace v privátní vířivce, a proto příště určitě přijedu s přítelkyní.

Neobyčejný gastronomický zážitek

Hotelová restaurace mě příjemně překvapila, a to nejen zajímavým designem. Potrpím si na dobré snídaně. V tom mě hotel nezklamal. Měl jsem možnost navštívit restauraci také na hlavní jídlo. Výborný dojem na mě udělal chutný pokrm i příjemná obsluha.

Příště přijedu s přítelkyní

Hotel má mnoho dalších možností vyžití, které jsem nestihl vyzkoušet. Mezi ně patří wellness a vinárna. Prostředí hotelu je super, a tak příště rád přijedu s dámským doprovodem.