Nový magazín Wired je tu!

Zajímáte se o nové technologie? Pak zbystřete! Na trhu je nová lokální edice prestižního technologického magazínu Wired Czech Republic and Slovakia, ze které se dozvíte spoustu zajímavých věcí.

Magazín čtenáře seznamuje s novinkami ze světa technologií, vědy, obchodu či životního stylu. Zajímá vás, jak najít ztracený iPhone? Na Wired se to dozvíte. Podle autora článku stačí jen pár minut přípravy a pak vědět, jak reagovat. „Klíčové je mít silné heslo k Apple ID, bez kterého se do telefonu nikdo zvenčí nedostane a je mu v podstatě k ničemu. V základu je iPhone nastaven tak, abyste jej v případě ztráty nebo odcizení mohli vyhledat a pak s ním dělat něco dál,“ stojí doslova v článku. A vy se prostě musíte s tímto nastavením seznámit. Tento článek by si rozhodně měl přečíst každý majitel iPhonu. Pak ho ani taková věc, jako je jeho ztráta, nezaskočí a na otázku, jak najít iPhone, bude mít hned odpověď.

Inspirativní články na různá témata

Magazín ale přináší spoustu dalších inspirativních článků na řadu témat. Další třeba pojednává o tom, jak postupně dochází k rozkladu internetu. Věděli jste, že na něm každý rok zaniknou čtyři až šest procent webových stránek? Zajímavý je i rozhovor s kryptoprepperem Paolo Ardoinem o vývoji technologii, které přežijí i hněv Boží.

O magazínu Wired Czech republic

Wired Czech Republic and Slovakia je nová lokální edice prestižního technologického magazínu Wired, který se zabývá vlivem nových a rozvíjejících se technologií na společnost, ekonomiku a politiku. Jejím cílem je přinášet špičkovou technologickou žurnalistiku a odvážnou globální vizi českému a slovenskému trhu.

Propojování současnosti a budoucnosti

Wired Czech Republic and Slovakia chce propojovat současnost s budoucností a nabízet svým čtenářům informace a myšlenky, které jim pomohou orientovat se ve světě, který se neustále a rychle mění. Zaměřuje se na různé aspekty lidského bytí a jejich vzájemné vztahy, které ovlivňují technologie, jako jsou byznys, věda, zdraví, kultura a design.