Průmyslové váhy jsou nezbytným prvkem pro efektivní logistiku a optimalizaci nákladů

V současné době hrají průmyslové váhy velice důležitou roli ve světě obchodu a průmyslové výroby. Silniční váhy, které jsou známé také jako mostové či autodráhy, jsou navrženy speciálně pro vážení nákladních vozidel. Jejich přínos spočívá nejen v přesném a efektivním měření hmotnosti nákladů, ale také ve schopnosti firem efektivně spravovat finanční toky. Sníží totiž variabilní náklady spojené s procesem vážení.

Inovace a technologie ve vážicích systémech

Všechny průmyslové váhy jsou založeny na synergii mezi mechanickou a elektronickou součástí. Mechanická část zahrnuje most a základní konstrukci váhy, kdežto elektronická část se opírá o tenzometrické snímače a indikátor váhy. Společnost TENZONA s.r.o., která se v tomto odvětví etablovala, přichází s celou řadou inovativních řešení, ať už je to silniční váha, nebo jiná průmyslová váha

Servis je taktéž velice důležitým pilířem

Pokud chcete, aby byl zajištěn bezproblémový provoz mostové váhy, je nezbytné dbát i na pravidelnou údržbu. Tenzona klade důraz na preventivní servis a údržbu, čímž se minimalizuje riziko nečekaných výpadků. Mostní váhy jsou stále ve stavu připravenosti. Stejně tak pravidelná údržba prodlužuje životnost zařízení a chrání vaši investici do průmyslových vážicích systémů. 

Moderní automobilové váhy používají tenzometrické snímače. Tenzona používá snímače POWERCELL® PDX® od spoelčnosti Mettler Toledo, jež se vyznačují výjimečnou přesností a spolehlivostí. Zmíněné snímače jsou vybaveny funkcí prediktivní diagnostiky a umožňují nepřetržitý monitoring stavu váhy. 

Jestliže tedy hledáte kolejové váhytenzometrické váhy či silniční váhy, TENZONA s.r.o. je správnou volbou. Společnost se stane vaší pravou rukou, co se týče vážicích systémů.