O husté hřívě si nemusíte nechávat jen zdát!

Může to být stres, genetika, zdravotní stav, nebo ještě hůře neidentifikovatelná příčina, co vás postupně připravuje o zdravé kadeře a zanechává lysinky, či dokonce postupně se zvětšující pleš. Došel váš stav do takového stádia, že se vám nechce mezi lidi bez pokrývky hlavy a celou dobu se obáváte, aby si náhodou někdo něčeho nevšiml? Působí vám alopecie problémy se sebevědomím? Bojíte se, že se jednoho dne probudíte s úplně holou hlavou? Tak proč se dál trápit, když je právě teď ta nejlepší doba na změnu? Poradíme vám nejlepší způsob, jak svoje vlasy zachránit a znovu obnovit jejich hustotu a zároveň se finančně nezruinovat. V dnešní době není nemožné nic, ani zastavit problém s vypadáváním vlasů.

Vykašlete se na mastičky a pilule

Trh je bohužel přesycený produkty, které se snaží na lidech vydělat, ale valný a zejména dlouhodobý výsledek nepřináší. Jedná se o různé šampony, masti, tabletky a podobné produkty, u nichž nikdy nemáte záruku jistého výsledku. Kterou metodu tedy zvolit? Ať už to zní jakkoliv strašidelně, jedná se o tzv. transplantaci vlasů. Nejmodernější technikou transplantace vlasů je metoda DHI (Direct Hair Implantation), kdy se odebírají vlasové štěpy z oblasti hlavy, kde je kvalita vlasu nejlepší a tato zóna není ovlivněna plešatěním, což zpravidla bývá vzadu a po stranách hlavy. Tyto štěpy se posléze implantují do problémových oblastí, kde už vlasy nejsou a nerostou, aniž by bylo potřeba řezat do kůže kanálky, jako tomu bylo u starší metody FUE (Follicular Unit Extraction), nemějte tak noční můry ze zastaralých metod nastřelení vlasů. Transplantované vlasy v nových oblastech rostou a zůstávají na místě bez rizika vypadávání. Je to přesně tak jednoduché, jako to zní.

Za novými vlasy do Turecka

Co se týče finanční stránky věci, nutno si přiznat, že za krásu a sebevědomí se dost platí, mnohem více to platí v případě vlasů. V ČR je služba transplantace nadstandardně placeným estetickým zákrokem, proto si ji nemůže dovolit každý. Řešením může být cesta za procedurou do zahraničí, kde za nižší cenu dostanete stejný, ne-li lepší výsledek. Řeč je například o tureckém Istanbulu, kde jsou transplantace vlasů prováděny tak často jako plastické operace v Jižní Koreji. Najdete tak zde i nejvíce světových specialistů v dané problematice. Čeká vás bezbolestná operace, špičková péče, rychlá rekonvalescence, finanční náklady 3× – 4× nižší než v Česku a jako bonus si můžete kromě nemocničního pobytu udělat výlet do překrásné metropole na pomezí Evropy a Asie.

Statistika? Nuda je, ale údaje vás překvapí

Na závěr je nutno dodat několik cenných informací v podobě čísel. Z aplikovaných štěpů se průměrně uchytí 96 %! Rekonvalescence přitom trvá jen mezi 7 až 10 dny a cesta vám dohromady zabere 3 dny. Bojíte se zařizovat veškeré s tím spojené cestování, ubytování a proceduru na vlastní pěst? Momentálně celý proces od letenek až po operaci dokáží zprostředkovat i schopné české agentury, jako např. HairExpert, tudíž se nemusíte bát, že si při zařizovacím stresu vyškubete i zbytek porostu na hlavě. A shodneme se, že jedna zahraniční cesta za zbytek života s vlasy, za které by se nemusela stydět ani modelka z reklamy na šampon, doopravdy stojí.