Online rezervace dodávky pro váš komfort

pronájem dodávek Praha

Půjčování dodávek slaví v Česku velký úspěch. Pro své soukromé účely je využívají soukromé osoby, velký zájem je rovněž ze strany menších firem či živnostníků. Půjčovna s rozsáhlým vozovým parkem vás nadchne moderním rezervačním systémem, který je pohodlný pro objednání, zároveň je rychlý a bezpečný. Přehledné webové stránky mají rozepsané všechny typy dodávek včetně rozměrů, cen a dalšího vybavení.

Půjčovna ve velkých městech

Zavedená půjčovna dodávek Ostrava funguje na základě jednoduchých a rychlých online rezervací skrze rezervační formulář. Snadno si vyberete způsob platby za pronájem, a stejně tak případné prodloužení doby půjčovného. V nájemném je zahrnut pronájem i dálniční známka. Při výpůjčce vozu se počítá s 10% spoluúčastí. Vzhledem k tomu, že se jedná o dodávky a k tomu určené využití, společnost počítá s běžným opotřebením či ušpiněním vnitřních prostor. Moderní pronájem dodávek Praha nabízí pronájem vámi vybraného modelu až na třicet dní. To ovšem neznamená, že nemůžete využít možnosti individuálního prodloužení podle vašich potřeb. Další velkou výhodou je, že si v rezervačním systému vyberete místo vyzvednutí a místo doručení vrácení dodávky, které se může lišit. Po celou dobu zápůjčky máte možnost využít zaparkování soukromého vozu na místě zapůjčení, a to zcela zdarma.

Z internetu rovnou za volant

Objevte nesporné výhody online rezervací dodávek za velmi atraktivní ceny! Rozsáhlý vozový park vám nabídne řešení pro vaše individuální potřeby. Ať už to bude dodávka se speciální nástavbou či skříňová verze anebo valník s plachtou, eventuálně třeba minibus s počtem devíti míst k sezení pro vaše dobrodružství na cestách. Díky bezplatné lince se dozvíte vše potřebné a vyřídíte potřebné formality. Svěřte se do rukou zkušených prodejců a vsaďte na ověřené dodávky.