Uplifter je specialista na jeřáby i jejich revize

Ve stavebním průmyslu, ale i v mnoha výrobních podnicích je nezbytná přítomnost manipulační techniky. Pokud hledáte specialistu na prodej a pronájem jeřábů, obraťte se na společnost Uplifter, která v daném segmentu působí dlouhá léta. V pestrém produktovém sortimentu narazíte nejen na jeřáby jako takové, ale i na další pomocníky jako manipulátory. V následujících řádcích vám představíme hlavně jeřáby.

revize jeřábů

Velice oblíbené jsou minijeřáby, které jsou charakteristické kompaktními rozměry a vysokým výkonem. S minijeřáby můžete pracovat ve venkovním i vnitřním prostředí. Jestliže chcete prodloužit jejich životnost a zajistit maximální bezpečnost při práci, je žádoucí revize jeřábů, o kterou se Uplifter také postará.

Přívěsné a mobilní jeřáby

Dále se často využívají přívěsné jeřáby, s nimiž jsou spokojení jak řemeslníci, tak i velké stavební společnosti. Přívěsné jeřáby si poradí s opravdu těžkými břemeny, dokonale nahradí lešení a usnadní zaměstnancům spoustu práce. Používat se dají klidně každý den, neboť šetří náklady a personál.

Zapomenout nesmíme ani na mobilní jeřáby, které jsou poháněné baterií, takže neprodukují žádné emise. Co se hlasitosti týče, stroje jsou velice tiché, a tak s nimi můžete pracovat i v obydlených oblastech, aniž by si lidé v okolí stěžovali. Mobilní jeřáby zvládnou vskutku těžká břemena, a to klidně od 2 tun do 90 tun.

Revize jeřábu nepodceňujte

Uplifter apeluje i na to, abyste dodržovali pravidelné revize jeřábu. Postará se vám o kompletní servis, přičemž během revize vám poskytne adekvátní náhradu, abyste nemuseli zastavovat své práce. Revize provádí tým profesionálů, již mají v dané oblasti dlouholeté zkušenosti.

Uplifter zajistí vstupní revize, pravidelné kontroly strojů a zařízení, záruční servis, údržbu, opravy, instalaci náhradních dílů a podobně.