Podlahové mycí stroje pro vaši firmu

Čistota je vizitkou každé velké firmy i drobného živnostníka. Zvláště pak, disponují-li skladovacími prostory a průmyslovou zónou, které vyžadují pravidelný úklid. Chcete se také blýsknout vyčištěnou dlažbou či zátěžovým linoleem? Pořiďte si správnou mycí techniku od špičkových prodejců a dodejte namáhaným podlahám punc čistoty.

Kvalita od Hako

Před nákupem techniky se informujte o funkcích a parametrech tak, aby splňovala vaše požadavky na provoz a funkčnost. Například německá značka Hako uvedla na trh podlahové mycí stroje s všestrannými možnostmi použití. Modely pro sedící obsluhu využijí velká nákupní centra, spediční firmy se skladovacími prostory či jiné velké objekty. Robustní konstrukce a spolehlivý provoz tohoto ověřeného výrobce je ideální zejména pro tvrdé podlahy. Díky možnosti během čistícího procesu sedět zvládne obsluhu opravdu každý. V nabídce strojů Hakomatic nechybí rovněž varianta s chodící obsluhou, bez které se neobejdou menší prostory se špatně přístupnými kouty.

Značka Hako je k dostání na trhu již od 1950 s nabídkou kvalitních strojů na čištění podlah. Od té doby prošly stroje inovací a vylepšenou technologií, která se podepisuje pod dnešní výrobky Hakomatic a právem z nich dělá špičku na současném trhu.

Snadná údržba a servis

Pořízením moderní úklidové techniky do vnitřních prostor usnadníte personálu úklid namáhaných míst, kde denně projdou tisíce lidí anebo jezdí přístroje, které dělají čmouhy a podlahu ničí. Velkou výhodou úklidových strojů je snadná obsluha a velmi jednoduchá údržba. 24 hodin denně je pro vás připraven i servis s krátkou reakční lhůtou. Ať už se rozhodnete pro sedací stroje anebo variantu s chodící obsluhou, zaručeně si vyberete z široké nabídky modelů vhodných přesně do vašich prostor. Investujte do moderní techniky pečující o namáhané podlahové krytiny a slibující vždy čistý povrch připravený k dalšímu použití.