Prodej dopravní a nákladní techniky

Profesionální autodoprava se neobejde bez spolehlivých nákladních automobilů. Chcete-li se proto věnovat této oblasti podnikání, měli byste se zaměřit na kvalitní vozy, přívěsy či návěsy, které však nutně nemusejí být nové. Dobrou službu vám udělá i ojetý vůz z bazaru užitkových a nákladních aut.

Proč právě vůz za autobazaru?

Výhodou současné doby je hlavně internet. Díky němu si v pohodlí domova nebo kanceláře můžete snadno prohlédnout nabídku jednotlivých internetových obchodů. Dokonce i autobazary jdou s dobou a prezentují se veřejnosti prostřednictvím vlastních internetových stránek. Je to pochopitelné. Jsou tak snadno k dispozici pro každého, a vůbec tak nerozhoduje ani velká vzdálenost. Pro kvalitní nákladní vůz si každý rád osobně přijede. Bazar s nákladní a dopravní technikou AC TIR se zaměřil hlavně na nákladní tahače a nákladní přívěsy a návěsy, které nabízí od předních světových značek. Nejste-li ještě pevně rozhodnuti pro konkrétní typ automobilu, bazar má pro vás nákladní vozidla a techniku všech typu a kategorií. Stačí jen vybírat a porovnávat, protože nabídka nákladních aut je opravdu bohatá.

Stavební stroje

V autobazaru AC TIR koupíte výhodně také stavební stroje. Potřebujete-li půjčit na nákup vozidla peníze, nechte si spočítat úvěr nebo leasing poradcem pro financování. Ten vám vybere tu nejlepší leasingovou společnost. Anebo nabídněte autobazaru svůj starý vůz protihodnotou. Výkupní cena za váš automobil bude zvýhodněna, protože bude zohledněný nákup vozu nového. Navíc veškerou administrativu bazar nákladních automobilů vyřídí pohodlně za vás. Všechny vozy, které bazar nabízí, jsou spolehlivé a prověřené.

Komisní prodej

Chcete prodat svůj nákladní automobil? Pak využijte možnost komisního prodeje, kterou nabízí bazar AC TIR. Vy mu svěříte svůj vůz za cenu dle vaší představy. Až automobil najde svého kupce a prodá se, bazar vám hotovost neprodleně vyplatí. Parkovné vašeho vozu v bazaru je zdarma a provize z prodeje, kterou bazar získá, je maximálně 2 % z prodejní ceny vozu.