Průmyslovou automatizaci na klíč vám nabídne Aplaus

Automatizace výrobních procesů je dnes nezbytností. Je proto důležité najít si vhodného partnera s dlouholetou praxí v oblasti projektování, realizace a údržby řídících systémů, průmyslových elektroinstalací a elektrických pohonů. Téměř 20 zkušeností v této oblasti má společnost Aplaus spol. s r. o.

Firma Aplaus je odborníkem na průmyslovou automatizaci. Věnuje se projektování systémů pro řízení technologických linek, ale i jednoúčelových speciálních strojů. Odborníci společnosti mají zkušenosti s vytvářením uživatelsky přívětivého prostředí, které současně zefektivňuje výrobu a snižuje náklady. Vyhotovením projektu práce firmy nekončí. Řídicí systémy jsou rovněž implementovány. Dále pak je poskytován záruční a pozáruční servis, u kterého může být přizpůsobeno řízení strojů novým potřebám zadavatele.

Zajímá vás průmyslová automatizace výroby? Podívejte se třeba, jak byla díky firmě Aplaus vyřešena automatizace v potravinářství. Konkrétně extruzní linka UHF1 s centrálním řízením.

Nechte si naprojektovat řízení technologií od profíků

Přidejte se k dalším firmám, které využily znalosti firmy Aplaus v oblasti automatizace výrobyProjektování řídicích systémů realizují v Aplaus prostřednictvím moderních nástrojů CAD/CAM – systémů AutoCAD a EPLAN. Pohony a programovatelné automaty používá firma výhradně od prestižních značek, jakými jsou ABB, SIEMENT, OEZ, PHOENIX, UNITRONICS, EATON, RITTAL, MOXA, CONTACT či FINDER. Řízení technologie je tedy zajištěno tím nejlepším na trhu.

Ať již potřebujete přizpůsobit vaše řídicí technologie, nebo procesy automatizace začínáte budovat na zelené louce, spolupráce s odborníky z Aplaus bude dobrou volbou. Jakmile máte vyřešenou mechanizaci, je čas zavolat specialisty na automatizaci. Díky ní snížíte náklady a eliminujete selhání lidského faktoru v procesu výroby. Přesně to nám moderní automatizace umožňuje.