Repasovaný telefon aneb iPhone za hubičku

Značka mobilního telefonu je u dětí školou povinných bohužel často otázkou prestiže. Kdo nemá iPhone, ten nezapadne. Jako rodiče si to velmi dobře uvědomujete a rádi byste ho svým dětem dopřáli, ale nepatříte mezi milionáře, co by si takový mobil mohli dovolit? Řešením je pořídit repasovaný model. Nikdo na něm nemusí poznat, že není nový.

Repasovaný telefon

Repasovaná technika je sice použitá, ale prošla pečlivou kontrolou u zkušeného prodejce, případné vadné části byly nahrazeny, takže funguje jako nová. I zvenčí kolikrát repasované notebooky a telefony vypadají jako nové. Někdy mají škrábanec či odřený roh, tohle však bývá zohledněno v ceně, a pokud nosíte mobil v obalu, stejně to není vůbec vidět.

Repasují se pouze zařízení vysoké kvality

Levná zařízení, jež odejdou po třech letech používání, se repasovat nevyplatí. Obvykle se to týká spíš prémiových strojů, můžete si pořídit třeba repasovaný Dell notebook, jehož původní pořizovací cena přesahovala padesát tisíc korun, či právě iPhone.

Mobilní telefony výrobce Apple mají opravdu dlouhou životnost, na rozdíl od telefonů s Androidem se nemusíte bát, že by na ně výrobce po dvou letech přestal dodávat aktualizace. I se starším iPhonem máte stále aktuální a bezpečný systém.

Repasovaný iPhone za dva tisíce

Jaká je cenovka repasovaného iPhonu? Pochopitelně záleží na modelu. Takový iPhone SE však pořídíte už za částku něco málo přes dva tisíce korun. iPhone 7 vyjde na čtyři či pět tisíc, samozřejmě vždy záleží na stavu zařízení. Repasovaný telefon Apple však v každém případě pořídíte za zlomek ceny nového a radost udělá úplně stejnou.

A kde repasovaný iPhone pořídit? Nemusíte ani nikam chodit, zamiřte online na Malicomputer.cz a podívejte se, jaká je nabídka. I vaše dítě může letos pod stromečkem objevit vysněný iPhone. Už se těšíte na ty rozzářené oči a dětskou radost?