Škoda Kamiq je jedním z velkých hitů českého trhu

Nízká spotřeba paliva, zajímavě řešený zavazadlový prostor a v neposlední řadě též široká škála motorizací. To jsou jen některé z předností Škodovky, která nese jméno Kamiq a poprvé spatřila světlo světa již v roce 2019. Městský crossover určený nejen pro evropský, ale i čínský trh, přesně tak by se dalo pojmenovat dílo designéra Olivera Stefaniho. Model oblíbený hlavně u mladých, nabídne velkou praktičnost a kupříkladu také animované blinkry.

Je stejně široký jako Scala

Výhodou modelu Kamiq je kromě jiného i značný prostor pro pasažéry, nabídne totiž stejnou šířku jako oblíbený model Scala. Místo pro zavazadla má vyhrazeno dalších 400 litrů, toto pětidveřové SUV si tedy můžete vzít s sebou i na chatu nebo větší nákup. 

Škoda Kamiq ceník

Myslí se i na bezpečnost, protože model Kamiq disponuje kolenními i hlavovými airbagy. Pokud je vepředu sedačka pro malé dítě, bude možné airbag deaktivovat. V základní výbavě se jistě neztratí tempomat, komfortní bederní opěrky pro řidiče a spolujezdce, ale také asistent udržování jízdního pruhu, jenž se postará o plynulost provozu na frekventovanějších komunikacích. Škoda Kamiq ceník napoví zájemcům o tento model určitě více.

Na výběr je skutečně pestrá výbava

Jaký je rozdíl mezi základní a rozšířenou verzí? Jak je už klasikou u moderních vozů, můžete si při koupi zvolit různorodou výbavu, kterou oceníte nejen z praktického hlediska – elegance a komfort přeci hrají také značnou roli. Vyhřívaná sedadla a dvouzónová klimatizace u výbavy Style jsou toho jasným důkazem. S výbavou Monte Carlo získáte sportovní sedačky a volant, ale například také sedmnáctipalcová litá kola. 

Škoda Octavia ceník

Líbí se vám více Octavie? Potom stačí jen málo, protože jde o vlajkovou loď mladoboleslavské automobilky. Škoda Octavia ceník vám rozhodně napoví. Platí ale, že za své peníze dostanete zajímavou protihodnotu a obliba Škodovek je tak v dnešní době zcela namístě.