6x o slevových kódech

Slevové kódy k nám do České republiky přišly z Ameriky, odkud to vzaly trochu s oklikou přes Velkou Británii, Španělsko, Dánsko a Polsko, kde jsou ohromným hitem. Některé tamní rodiny jejich sbíráním doslova žijí a úspora s pomocí slevových kuponů je pro ně hotovým koníčkem. Původně se kódy převážně vystřihovaly z propagačních letáků, novin a magazínů, s pokrokem doby a vývojem moderních technologií, se však slevové kódy začaly objevovat i na internetu. Nyní se slevové kódy konečně prosazují i u nás.

1. Proč užívat slevové kódy

Je to snadné, protože s nimi můžete ušetřit. Kódy jsou poskytovány zdarma a využít je může skutečně každý.

2. Co je vlastně slevový kód?

Slevové kódy umožňují získat sortiment z určitého eshopu se slevou. Jedná se mnohdy o slevu na nějaké předem dané zboží, několikaprocentní sleva na celý nákup, jindy se jedná o slevu podmíněnou nákupem nad určitou částku apod. Někdy eshopy takto nabízí i úlevu od platby dopravy.

3. Jak slevový kupón použít?

Užití takového kódu je jednoduché, stačí si jen nějaký takový aktuální kód najít, zkopírovat a při objednávce vložit do “správného okénka”, který na stránkách s objednávkou naleznete.

4. Co se slevovými kódy nakoupit?

Slevy nabízí čím dál více eshopů, a tak si s nimi můžete nakoupit již poměrně rozsáhlou škálu zboží. Kódy poskytují renomovaní prodejci, jako třeba Alza, Tesco, Mall, Kasa, Parfémy.cz, Hodinarstvi.cz, Baťa, Tchibo, Rajpradla, Douglas, Tescoma, Invia, Wedos a podobně. Získat tak mnohem výhodněji můžete potraviny, drogérii, kola, elektroniku, spodní prádlo, sportovní potřeby, zájezdy a mnoho dalšího.

5. Kde hledat slevové kupóny?

Slevové kódy se hledají celkem těžce, naštěstí však stejně jako existují agregátory slev, které se zaměřují na slevy, existují i speciální agregátory sbírající slevové kódy. Asi úplně tím nejlepším webem, který shromažďuje největší počet slevových kódů u nás, je internetový web Slevovekody.com.

6. Čím se od sebe odlišují slevové portály a weby se slevovými kódy?

Slevové portály poskytují slevu na určitý druh zboží. Nabídka není tak rozsáhlá a své potřeby musíte korigovat v souvislosti s avizovanou nabídkou. Slevové kódy vás nebrzdí v nákupu, pouze umožňují získat stávající nákup ještě výhodněji. Navíc kódy nabízí mnohem širší sortiment.

Slevové kupóny na Slevovekody.com

Široký výběr slevových kuponů naleznete na webovém portálu Slevovekody.com. Nemusíte se bát, že byste se na stránkách zatoulali, především zde jednotlivé slevy můžete hledat podle názvu společnosti, ale kromě toho tu jsou kupóny roztříděny i do kategorií cestování, dům a zahrada, obuv, zdraví a krása, potraviny, květiny a dárkové zboží, knihy, hudba, pc a software, sport a outdoor, děti, bižutérie a doplňky, oblečení a móda, finance, auto-moto atd. Nenalézt to, co potřebujete, je proto de facto nemožné.

S užitím kódů ze Slevovekody.com můžete ušetřit až několik stovek anebo dokonce tisícovek korun. Na stránkách naleznete i aktuální hodnocení jednotlivých obchodů, jež slevy poskytují. Pokud chcete být neustále v obraze a vědět o těch nejlepších slevových kupónech, ať už z důvodu plánování dárků na Vánoce, nebo jen z prosté úspory, doporučujeme se zde zaregistrovat a nechat si posílat nabídku těch nejnovějších slevových akcí.

Buďte chytří a nakupujte konečně levně a výhodně. Přesvědčte se o výhodách takového nakupování sami. Nabídka na Slevovekody.com je pestrá a jistě si tu zde na své přijde každý. Jistě vás zde překvapí možnost velkých slev u obchodů, kde nakupujete již po několik let a o možnostech nákupu se slevovými kupóny jste vůbec netušili. Máme tím na mysli třeba Tescomu, Tesco, Baťu, Alzu, Albatros, Dormeo, Deichmann, Datart, KFC a mnoho jiných.