Slovinsko – lyžovačka pro celou rodinu

Patříte-li mezi lyžařské nadšence a sjezdovky na našich kopcích či blízkých sousedů už dobře znáte, vydejte se někam, kde najdete snadno dostupné lyžařské svahy s atraktivními cenami skipasů a kde si zároveň pochutnáte na tradiční kuchyni plné vynikajících pochoutek. Čekají vás upravené sjezdovky podle náročnosti, lyžování pro děti zdarma a budete-li mít chuť, okusíte zdejší vyhlášený štrúdl či jelito s domácím pečivem. Řeč je samozřejmě o Slovinsku, zemi hotelových komplexů, luxusní dovolené i příjemných apartmánů pro zajištění maximálního soukromí. Využijte last minute cen a vyrazte si užít prašan do Slovinska!

Lyžování v pohoří Pohorje a Rogle

Letošní zimní sezónu si smíte užít na slovinských kopcích. Čekají na vás příznivé ceny podobné těm českým včetně vysokého standardu služeb. Špičkové zázemí slibuje lyžování Kranjska Gora, kde máte na výběr z pěti sedačkových lanovek, jednoduchých, středně náročných i obtížných tras a milovníci adrenalinu musí otestovat též bobovou dráhu nebo bruslení na přírodním jezeře Jasna. Julské Alpy vám umožní nasát pravou zimní atmosféru a zažít skvělou aktivní dovolenou i zasloužený odpočinek v moderním wellness. Dále vám nabízí Kranjska Gora lyžování pro děti do šesti let zdarma, široké spektrum kulturních památek a v neposlední řadě rovněž přírodní krásy poskytující milovníkům přírody pohled na vzácné druhy fauny i flóry.

Celoročně dostupná destinace

Jestliže vás lákají hřebeny zdejších hor, ale v zimě už máte program zaplněný, rozhodně neváhejte a vyrazte do Slovinska v létě. Nejteplejší část roku je ideální pro horskou turistiku, nákupy i odpočinek na plážích. Ubytování je zajišťováno v penzionech, hotelech, apartmánech i soukromí. Atraktivní ceny doplňují stále nové slevové akce a výhodné nákupy při určitém počtu nocí se stravou. Ve střediscích najdete stejně tak snowboardovou školu a půjčovnu zimního vybavení. Ani běžkaři nepřijdou zkrátka a najdou si ideální tratě podle obtížnosti i délky. Slovinsko je otevřené turistům i v zimě, pojďte se přesvědčit na vlastní lyže!