Specialista na zemědělskou techniku a baterie již od roku 1993

Investice do autobaterií nemine žádného majitele vozidla, protože se jedná o klíčovou součást automobilu, která se ale opotřebovává a je nezbytné myslet včas na její výměnu. Již více než 20 let se smíte obracet na specialistu právě na autobaterie, zahradní techniku, pneumatiky a další náhradní díly a součástky potřebné pro různé typy dopravních prostředků. Firma se může pochlubit doručením autobaterií zdarma stejně jako pneumatik a navíc díky obrovským skladovacím prostorám mají veškeré zboží, jež aktuálně čítá více než 40 000 položek, skladem!

Jak pečovat o autobaterii?

Stojíte-li před investicí do akumulátoru, vybírejte autobaterie dle auta. Pouze pravidelná údržba a péče o autobaterii garantuje její maximální využití životnosti. Proto zbytečně nesviťte a nezapínejte elektroniku ve vozidle, popřípadě vypínejte světla a v zimě příliš dlouho nevětrejte. Občas je nezbytné auto provětrat na delší cestu, aby měla baterie možnost se opět dobíjet, jelikož krátké cesty po městě jí jednoduše nesvědčí. V zimě, pokud svého plechového miláčka zazimujete, je dobré baterii pořádně dobít. Pouze výběr autobaterie dle typu aut vám umožní využít všechny její benefity na plno. Využijte přehledný a cenově velmi přívětivý e-shop, kde naleznete i další sortiment k bateriím, jako jsou nabíječky a příslušenství. Součástí nabídky jsou i další potřebné kousky, třeba pneumatiky, příslušenství, ložiska, gufera, spojovací materiál a další doplňkový sortiment průběžně doplňovaný do internetového obchodu. Stačí si pouze vybrat!

Skvělá akční nabídka!

Pro zákazníky si zavedená společnost připravila různé akce a odborné poradenství, díky němuž zjistí všechny zásady bezpečnosti při manipulaci s autobateriemi i výběru a instalace nové autobaterie. Stejně tak jsou připraveny informace na téma způsoby údržby, skladování a likvidace či záruční podmínky. A to nejlepší nakonec! Pokud vrátíte starou autobaterii, obdržíte desetiprocentní slevu na nákup nové autobaterie!