Sportovní týmy s vlastními dresy

Blíží se začátek nové hokejové, fotbalové, florbalové, basketbalové nebo volejbalové sezóny? Reprezentujte nejen skvělými výkony, ale také originálními dresy, abyste se snadno odlišili od jiných týmů. 

Kvalitní oblečení na sport

Půjdete fandit vašim favoritům? Utkáte se o vítězství se soupeři? Ať už patříte mezi hráče či fanoušky, určitě se vypravíte za sportem v dokonale pohodlném oblečení. Kvalitní a značkové oděvy shánějte u českého výrobce MARKY Sport s mnohaletými zkušenostmi. Stálí zákazníci vám potvrdí, proč jde o volbu, která vás nikdy v budoucnu nebude mrzet. Dresy se zhotovují pro nejrůznější druhy sportů. Můžete mít nová trika, kraťasy, teplákové soupravy, ale rovněž ručníky, sportovní tašky a mnohé předměty.

Originální dresy podle vašich představ

Nezáleží na tom, jestli patříte k profesionálním nebo amatérským sportovcům, vždyť každý si zaslouží zvýraznit, koho reprezentuje. Výroba dresů s vlastním potiskem začíná grafickým návrhem zdarma na základě požadavků zákazníků. Pokud nemáte vlastní představu, jistě vás inspirují již navržené designy, které lze následně využít. Dresy se dají natisknout jakýmikoliv barvami. Používají se všemožné motivy, loga klubů a sponzorů, jména jednotlivých hráčů, čísla apod. Zkušení grafici vám rádi vyjdou vstříc a zajistí, aby se vaše představy staly skutečností. K výrobě se používají funkční a kvalitní materiály. Střihy skvěle padnou, navíc si zvolíte ty, které vám nejvíce vyhovují, dokonce i nové extra line provedení. Na vaši žádost obdržíte vzorník barev a velikostí. Kromě moderního designu se spolehněte na rychlost dodání a milý zákaznický servis. Podle ceny uvidíte, že jde o dostupný sortiment. Vzhledem k archivacím zakázek si kdykoliv později snadno doobjednáte, a to už od jednoho kusu. A poté se můžete pochlubit, co jste vybojovali v originálních modelech.