Konečně cizojazyčné překlady bez chyb!

Disponujete jazykovou výbavou, ale jakmile dojde na překlad či tlumočení odborných témat, nejste si jisti v kramflecích? Pak se obraťte na odborníky, na společnost, která zajišťuje překlady i tlumočení s radostí, a to více než 10 let. Na svém kontě má celou řadu spokojených a pravidelných zákazníků. Hlavní předností je vysoká profesionalita a diskrétnost. Již od roku 2005 pracuje s excelentními odborníky z řad vyškolených a zkušených pracovníků a stejně tak s rodilými mluvčími, již garantují elitní překlady i tlumočení na vysoké úrovni.

Jaký překlad potřebujete?

Překladatel angličtina není jedinou vyhledávanou službou. Značně populární jsou též standardní překlady z jiných či do jiných jazyků. Jestliže spěcháte na překlad, máte příležitost využít expresní překlady, kde si sice lehce připlatíte, rozhodně to ale nesníží kvalitu výstupu. A pak se nabízí soudní překlady zahrnující práci s úředními dokumenty, smlouvami, rodnými listy či dalšími dokumenty, jež vyžadují notářské ověření a stejně tak soudní razítko. Ať už bude vaší poptávkou angličtina překladatel či jiný jazyk s odborným zaměřením v tématu, máte jistotu, že česká překladatelská firma sídlící v hlavním městě je správnou volbou.

Připravte se na konferenci i příjezd zahraničních hostů

V práci není nic horšího, než být součástí jednání a nemít potuchy, o čem je vlastně řeč. To často vede ke znemožnění vyjádřit se k danému tématu, protože ne vždy se dá domluvit jen rukama a nohama. Buďte připraveni a zajistěte si svého tlumočníka včas. A opět můžete vybírat z celé škály světových jazyků a očekávat maximální profesionalitu v tématech cestovního ruchu, biologie, ekonomiky, služeb, přírodních věd, technických otázek či personálních věcí. Záleží tedy pouze na vás, zda bude vaší volbou standardní tlumočení, tlumočení po telefonu či to odborné se soudním razítkem anebo tlumočení v zahraničí.