Správný chlap si umí vybrat spodní prádlo. Jak jste na tom vy?

Doby, kdy správný chlap spodní prádlo neřešil, protože chodil na ostro, případně se nasoukal do prvních lepších trenýrek, které našel na dně skříně, jsou naštěstí dávno pryč. Proč naštěstí? Protože pánové s tímto přístupem byli sami proti sobě. Mužská populace však zjistila, že výběr spodního prádla není radno podceňovat. Vhodně zvolené spodky jsou velmi pohodlné, a navíc vypadají skvěle, což ocení ženské protějšky. Na co byste si měli dát pozor vy?

Nemáte-li s nakupováním spodního prádla žádné předchozí zkušenosti, protože vám ho obstarávala maminka, pravděpodobně strnete nad aktuální nabídkou úžasem. Měli byste vědět, že sortiment nekončí zašlými bílými slipy – naopak si můžete vybrat z mnoha různých střihů a designových provedení.

Výběr střihu je ryze individuální záležitostí. Někomu vyhovují slipy, jiný preferuje trenýrky či boxerky. Podstatná je správná velikost – spodní prádlo vás nesmí nikde tlačit, zařezávat se, ale ani být příliš volné.

Rozhodně nepodceňujte ani vzhled. Mít na sobě stylové spodní prádlo není od věci především ve chvíli, kdy se rozhodnete přespat u své přítelkyně. Vezměte si na sebe třeba legendární Calvin Klein trenýrky a dokažte jí, že se ve vašem vkusu mýlila.

Které značky momentálně frčí?

Libujete si ve značkovém oblečení? Pak je s podivem, že jste doposud neobjevili značkové spodní prádlo. Zřejmě jste spoléhali na to, že není vidět. 

K nejprodávanějším zahraničním značkám patří zmíněné spodní prádlo Calvin Klein, ale také Diesel, Tommy Hilfiger a Ralph Lauren. Za pozornost však rozhodně stojí také české brandy! Skvělé reputaci se těší trenky Styx a spodní prádlo Represent.

Nakupujte z pohodlí domova

Proč se pachtit do obchoďáku, kde stejně kvalitní spodní prádlo známých značek neseženete? Raději se po něm poohlédněte na www.trenyrkarna.cz – ušetříte spoustu času i peněz. Specializovaný prodejce má v nabídce jen ty nejlepší kousky.

Zdroj úvodní fotografie: menfashionhub.com.