Teambuilding Brno: Zažijte svoji firemní akci v zábavním centru

Jestliže chcete stmelit pracovní kolektiv, většinou pozvete své zaměstnance na společný teambuilding a vymyslíte pro ně atraktivní náplň volného víkendu. Jedná se o jednu z nejrozšířenějších aktivit rozvoje týmů v rámci organizace, kdy cílem je společný tah na branku a vytváření efektivních pracovních vztahů. Chcete-li uspořádat vlastní firemní akci v Brně, zkuste sáhnout po netradičním prostředí.

Společné zážitky spojují

V rámci teambuildingu v Brně toho můžete zažít opravdu hodně, obzvlášť pokud zvolíte BRuNO family park. Provozovatelé parku totiž připravili atraktivní zábavu i pro dospělé. Svezte se s kolegy “tenkým střevem”, nejdelší tamní skluzavkou dlouhou úctyhodných 38 metrů. Z výšky 18,6 metru se sice dostanete dolů za pouhých 10 sekund, ale stojí to za to! A nebojte se, aby byl provoz tobogánu plynulý, řídí ho semafor. Přesto je třeba dbát na opatrnost a dodržovat bezpečnostní předpisy. Určitě nechcete přistát šéfovi na hlavě.

Atraktivní podívaná z výšky

Jen pro odvážné je určená panoramatická vyhlídka na celé Brno. V zábavním parku BRuNO je umístěná ve výšce 22 metrů a abyste se k ní dostali, musíte vystoupat po schodech do sedmého patra, projít Pavučinou nebo Labyrintem. Až pak si za odměnu vychutnáte nádherný výhled. Atrakce je jako dělaná pro překonání strachu z výšek. Opravdovou výzvou je prosklená podlaha, která celý zážitek umocňuje.

Příjemný odpočinek v restauraci

Až se po atraktivní zábavě budete chtít občerstvit, neváhejte navštívit příjemné prostředí restaurace Brno, která nabízí mimo jiné i denní menu. Restaurace má samostatný vstup, jejího pohostinství lze využít i bez vstupu do herního centra. Stejně tak si v ní můžete pronajmout salonek pro narozeninové oslavy, svatby i firemní školení.

Bude-li venku pěkně, využijte venkovní terasu a spolu s ní i nově otevíraný venkovní zábavní areál zahrnující mimo jiné krásné vodní atrakce.