Tílko nepatří jen na spartakiádu!

Tílka a trička tvoří základ každého šatníku. Říká se, že v jednoduchosti je krása, a to je potvrzeno právě těmito kusy oblečení. Klasická jednobarevná tílka a trička jsou ale tím, co v obchodech častokrát chybí. V dnešní době koupíte trika s nejrůznějšími potisky, barvami a nápisy. A když už najdete jednobarevné triko, máte problém s materiálem, je z neprodyšného materiálu, nepohodlné a nesedí vám.

Tento problém můžete jednoduše vyřešit nákupem oblečení z Xfer s.r.o. Společnost nabízí sklad v Praze i v Brně. Mimo tílek zde koupíte i čepice, mikiny, polokošile a tašky. Tílka a trika najdete jednoduchá – jednobarevná, takže je můžete snadno zkombinovat, z prodyšných a příjemných materiálů.

Pánská tílka jsou k sehnání v základních i originálních barvách. Tvoří sexy základ pánského outfitu a hodí se jak pro formální příležitosti (například pod košili či svetr), tak pro příležitosti neformální (cvičení, posezení s přáteli, rance). Ženy se rádi dívají na odhalené vypracované mužské paže, tak jim to, pánové, dovolte!

Také dámská tílka mohou mít různorodé využití – hodí se pod sako na formální příležitosti, nebo na každou neformální příležitost. Stejně jako pánská tílka jsou vyrobena z kvalitních materiálů, které dobře poslouží v každé příležitosti.

Tílka oceníte zejména v horkých letních dnech. A pokud si pod tílkem představujete jen jeden tvar, budete překvapeni škálou střihů – kulatý výstřih či výstřih do písmene V, tenká ramínka, široká ramínka, hluboký nebo decentní výstřih, délka tílka atd. Velké množství nabízených tílek je z bavlny, mají proto dlouhou životnost, při které nevybledne ani barva tílka!

Společnost Xfer s.r.o. nabízí také potisk tílek na požádání – zvolit si můžete tvar, jaký sami chcete, a být tak originální! Pořiďte si tílka, se kterými budete konečně spokojeni!