7 tipů jak vydržet v pozoru déle

Předčasná ejakulace je nejčastějším mužským sexuálním problémem, čelí mu v každém věku. I když je důležité pochopit, proč se to děje, existuje spousta triků, jakými si můžete pomoci bez návštěvy lékaře. Všichni víme, že pánové tvorstva se za své problémy stydí, a tak vám přinášíme účinné vysvobození.

Je zbytečné vás přesvědčovat, že se vůbec není za co stydět. Místo toho vám rovnou poradíme 7 tipů, které můžete doma snadno vyzkoušet.

1. Dýchejte zhluboka

Hluboké dýchání je vlastně forma meditace, která vám pomůže ovládnout vzrušení. Pokud se na dýchání zaměříte, určitě si chvíli před ejakulací všimnete, že dýcháte mělce, čímž se také zrychluje srdeční tep. Když natrénujete hluboké dýchání, uklidní vás to.

2. Metoda stop a start

Nejlépe se trénuje při masturbování. Jde prostě o to, že se snažíte co nejvíce přiblížit orgasmu a v tu chvíli si dáte malou pauzu. Není to snadné a vyžaduje to vysokou míru sebeovládání, nakonec to ale může pěkně zpestřit váš sexuální vztah.

3. Metoda mačkání

Funguje podobně jako výše uvedená metoda stop a start. Také je potřeba dojít až na pokraj orgasmu a v tu chvíli zmáčknout penis pěkně u kořene.

4. Kegelovy cviky

Nejsou jen pro ženy, i muži s nimi mohou efektivně posílit pánevní svalstvo. A víte jak? Úplně nejjednodušší je cvičit během močení. Testujte se, zda dokážete zastavit proud moči třeba na 10 sekund. Používá se k tomu totiž stejný sval, který může zabránit předčasné ejakulaci.

5. Tantrické techniky

Předem upozorňujeme, že tantrické techniky vypadají směšně a možná se vám budou zdát hloupé. V takovém případě je snad raději ani nezkoušejte, protože je známé, že nic, čemu nevěříte, nefunguje. Spočívají v tom, že se opět přiblížíte k ejakulaci a pak ukončíte stimulaci. V té chvíli přitisknete bradu na hruď, aby energie nemohla utéct nahoru, a rozdýcháte se. Měli byste cítit, jak vaším tělem prostupuje sexuální energie. Když tak chvíli vydržíte, potřeba ulevit si zmizí.

6. Kondomy s benzokainem

Benzokain je mírné anestetikum, které znecitlivuje, a existují kondomy, které ho v malém množství mají ve špičce. S jeho použitím toho tedy více vydržíte.

7. Doplňky stravy

Jestliže jste vyzkoušeli všechny výše uvedené tipy a nic nepomohlo, je tu ještě možnost poslední záchrany. Prášky na oddálení ejakulace fungují vždycky. Dají se koupit bez receptu a všichni stydliví si je mohou objednat přes internet. Přijdou diskrétně zabalené, takže nikdo nebude mít ani tušení, co je v krabičce. Efektivní léčbu představují například produkty Kamagra, Dapoxetine, Tadapox a další.