Když chceš převézt velké stroje…

Stavba jakékoli nemovitosti je poměrně náročným procesem, který si vyžaduje nejen šikovné ruce řemeslníků a kvalitní materiál. Velmi důležitou roli hraje také mechanizace. Bez velkých strojů se z drtivé většiny prostě a jednoduše neobejdete! Jejich přeprava bývá mnohdy komplikovanou záležitostí. Tedy alespoň v případě, že nevyužijete služeb specialistů, kteří se dokážou o všechno dokonale postarat. Právě proto si představíme společnost KMB stavební servis, jež se touto charakteristikou určitě vyznačuje.

Nechte si přepravit jakékoli stroje

Ať už potřebujete přepravit jakoukoli techniku, můžete se na zmiňovanou firmu spolehnout. Nabízí zejména možnost přepravy velkých stavebních strojů, mezi které se řadí nakladače, buldozery, traktorbagry a mnohé další stroje věnující se zemním pracím. Zapomenout nelze ani na nejrůznější nakladače či vysokozdvižné vozíky. Pokud hodláte převézt materiál, máte jedinečnou šanci. Firma zajistí převoz palet, velkých tabulí anebo skleněných dílců.

Speciální odtahová vozidla

Základem úspěchu KMB stavebního servisu jsou nejen flexibilita a individuální přístup, ale hlavně vysoce kvalitní vozidla. K přepravě je určen speciální nákladní automobil Scania 8×2 *6 Euro 6. Podvalník na přepravu strojů bez problémů pojme náklad o celkových rozměrech 2,5×3×9,3 m s maximální přípustnou hmotností 17,5 t. Díky silnému navijáku a nájezdům s úhlem nižším než 12 stupňů na podvalník dostanete cokoli. Při nakládce a vykládce strojů či materiálu není díky speciálnímu vybavení vozidla zapotřebí nákladové rampy.

Výhodná cena přepravy

Stoprocentně se nemusíte obávat ani vysoké ceny za přepravu. Ta se odvíjí od počtu ujetých reálných kilometrů. V případě domluvy lze realizovat zakázky po Praze na základě paušální částky. V ceně jsou tak zahrnuty vykládka, nakládka a některé další služby. Přeprava stavebních strojů tak vyjde oproti jejich pronájmu anebo řešení stavby na klíč mnohem levněji.