Auto na splátky ve světě úspěšných

Myslíte si, že jen lidé bez dostatku peněz využívají možnosti pravidelného splácení? Naopak! Podnikatelé moc dobře znají důvody, proč se vyplatí auta na leasing v porovnání s přímou koupí vozidla.

Pravidelné používání nového auta

Jezdit v novém autě se dá, i když nejste uvedeni jako jeho majitelé. Jde o způsob, když vlastně získáte auto na splátky. Využíváte všech jeho výhod, ale zároveň vám odpadá starost o dost záležitostí spojených s jeho provozem. Často chybí na nový vůz dostatek financí. Půjčka na auto je řešením, ale k výhodnějším způsobům patří operativní leasing. Proč? V ceně pravidelného pronájmu získáte i veškerá pojištění, kde nechybí havarijní a povinné ručení. Jakmile vám smlouva skončí, jednoduše ho vrátíte, čímž neřešíte hledání nového kupce, abyste ho prodali, když toužíte po novějším typu. Lze si zvolit i platby se zajištěnými opravami a servisem, takže vás při případných problémech s provozem nečekají žádné výdaje u opravářů. Mezi dalšími výhodami objevíte neplacení akontace a podnikatelé mohou dát vše do nákladů.

Správný výběr automobilu

Nejprve stačí znát, kde si jednotlivé modely vyberete podle vašich specifikací. Především jde o měsíční rozpočet v různém rozmezí, model, značku, karoserii, palivo, náhon, převodovku apod. Na webu https://www.driveto.cz/ se vám zobrazí aktuální nabídka a pak už zbývá se jen rozhodnout, jak dlouhá doba pronájmu vás zajímá. Ihned se vám zobrazí nejlevnější nabídky, nechybí ani letní i zimní pneumatiky v ceně. Všude se uvádí, zda je určeno pro firmu, OSVČ nebo soukromou osobu. Momentálně patří k nejprodávanějším operativní leasing Volkswagen, vždyť tento německý automobilový velikán dlouho přesvědčuje řidiče o spolehlivosti, komfortu a moderním provedení svých aut. Od této značky se na silnicích setkáte například s modely Golf, Passat, Touran a Sharan. V nabídce si vyberou zákazníci, kteří preferují bohatě vybavený vnitřní prostor, bezproblémový přístup do zavazadlového prostoru, ale také ti, kdo mají mnoho členů rodiny. Nároční řidiči jistě rádi objeví přednosti sportovní jízdy v typu Arteon.

S novým autem rovnou do vaší garáže

Jakmile zašlete poptávku, budete kontaktováni a pak se přejde k jednání, kdy doložíte dokumenty s příjmy. Musíte mít dostatečné množství peněz k bezproblémovému pokrytí domluvených měsíčních splátek. Podepíšete jasnou smlouvu, kde vám nehrozí žádné skryté poplatky do budoucna. Co se sjedná, to se platí. Poté se objedná vybrané auto u prodejce a zanedlouho s ním zaparkujete ve své garáži. Členové klubu se nestarají o servis a opravy, získají i jiné výhody. Například se rozhodnete o výměnu nebo vrácení automobilu, bude vám to umožněno. V těchto případech postačí k vyřízení jenom dva doklady.